Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > AutoMapa dla systemu Windows Phone 8 została opublikowana jako wersja oficjalna!
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8 została opublikowana jako wersja oficjalna!

Przed chwilą w Sklepie Microsoft pojawiła się AutoMapa dla systemu Windows Phone 8 w wersji oficjalnej, która została oznaczona numerem 1.0.3.90. Aplikację może już każdy pobrać, zainstalować i przez 7 dni testować za darmo. Po tym czasie, aby korzystać z funkcji nawigacji, należy zakupić licencję na wybrany czas.

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8
AutoMapa dla systemu Windows Phone 8

Pierwsza wersja testowa AutoMapy dla systemu Windows Phone 8 została opublikowana 19 sierpnia 2015 r. Tę wersję mogły testować osoby, które zapisały się na listę testerów. Po kilku wersjach testowych, które były publikowane na takich samych zasadach, jak pierwsza, została w końcu wydana wersja oficjalna. Z tej wersji może korzystać każda zainteresowana osoba, która posiada urządzenie z systemami MS Windows Phone 8.1 lub Windows 10 Mobile.

Ceny licencji nie są niskie i w zależności od typu mapy wynoszą:

 • Polska:
  • 7 dni w cenie 11 zł,
  • 90 dni w cenie 37 zł
  • 366 dni w cenie 91,50 zł
 • Europe:
  • 7 dni w cenie 17.50 zł
  • 90 dni w cenie 59.99 zł
  • 366 dni w cenie 150 zł

Ciekawe, jakie będzie zainteresowanie tą wersją AutoMapy. Urządzenia z systemami Windows Phone 8 i Windows 10 Mobile w Polsce są dosyć popularne. Na pewno nie tak, jak Android, ale jednak sporo osób posiada taki sprzęt. Może AutoMapa dla systemu Windows Phone 8 przyczyni się do zwiększenia ilości użytkowników tych urządzeń? Zobaczymy 😉

Według mnie jest to aplikacja, z której na co dzień można korzystać i się sprawdza. Korzystając z niej nie miałem problemu z dotarciem do celu, ale ma jeszcze wiele błędów, które mam nadzieję sukcesywnie będą poprawiane.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.