Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > AutoMapa dla systemu Windows Phone w wersji 1.0.3.81 została opublikowana jako RC!
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

AutoMapa dla systemu Windows Phone w wersji 1.0.3.81 została opublikowana jako RC!

Szaleństwo wydawania kolejnych wersji testowych AutoMapy dla systemu Windows Phone nie zakończyło się na wersji 1.0.3.79. Szaleństwo nadal trwa. Wczoraj wieczorem została wydana kolejna wersja kandydująca do wydania, która została oznaczona numerem 1.0.3.81.

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8
AutoMapa dla systemu Windows Phone 8

Na liście zmian nie ma informacji o tym co dokładnie zostało zmienione, tylko cały czas, licząc już od wersji 1.0.3.74, jest informacja o poprawkach stabilności i błędów znalezionych w wersji RC1. Jedyną różnicą, jaką widzę w porównaniu do wersji 1.0.3.74, która miała być wersją oficjalną, jest to, że została przywrócona możliwości zapisywania logów programu. W poprzedniej wersji, czyli 1.0.3.79 była jeszcze możliwość włączenia serwera testowego podczas pobierania map, z której jak widać, zrezygnowano.

Być może został znaleziony jakiś poważny błąd, tylko szkoda, że nie ma informacji na temat ponowienia testów i na co trzeba zwrócić uwagę. Ciekawe ile jeszcze zostanie wydanych takich wersji, zanim w sklepie Microsoft ukaże się wersja oficjalna.

Zmiany:

  • Poprawa stabilności i błędów zauważonych podczas testów wersji RC1

Aktualizacja:

  • 2016-05-13

Kompilacja:

  • 1.0.3.81
Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.