Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > AutoMapa dla systemu Windows Phone została wydana w wersji 1.1.0.0!
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

AutoMapa dla systemu Windows Phone została wydana w wersji 1.1.0.0!

Wczoraj wieczorem w Sklepie Microsoft pojawiła się aktualizacja AutoMapy dla systemu Windows Phone, która została oznaczona numerem 1.1.0.0. Jest to druga, oficjalna wersja dla tego systemu.

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8
AutoMapa dla systemu Windows Phone 8

Każdy już może pobrać aplikację, zainstalować i przez 7 dni testować za darmo, chyba że taką możliwość już wykorzystał. Po tym czasie, aby korzystać z funkcji nawigacji, należy zakupić licencję na wybrany czas.

Według opisu nowości, w tej wersji przede wszystkim poprawiono stabilność programu i procesu pobierania. Wprowadzono również poprawki dla radarów odcinkowych. Teraz, wjeżdżając w strefę pomiaru będziemy informowani o średniej możliwej prędkości. W wersji 1.1.0.0 poprawiono również wyznaczanie tras oraz zmieniono domyślną kolorystykę map, na taką, która obecnie dostępna jest w AutoMapie dla systemu Android i iOS. Po aktualizacji programu kolorystyka pozostaje bez zmian. Zmianę widać po czystej instalacji i w menu Ustawienia Przycisk Ustawienia > Interfejs  > Kolory na dzień i Kolory na noc, gdzie zamiast pozycji Targeo na dzień i Targeo na noc pojawiły się Na dzień 2 i Na noc 2.

Zmiany:

  • Poprawa stabilności programu
  • Poprawa pobierania map
  • Poprawki dla radarów odcinkowych
  • Poprawki wyznaczania tras
  • Zmiana kolorystyki map

Aktualizacja:

  • 2016-10-17

Kompilacja:

  • 1.1.0.0

Informacje dotyczące poprzedniej wersji można przeczytać na stronie AutoMapa dla systemu Windows Phone 8 została opublikowana jako wersja oficjalna!

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.