Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > AutoMapa dla systemu Windows Phone została wydana w wersji 1.2.0.8!
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

AutoMapa dla systemu Windows Phone została wydana w wersji 1.2.0.8!

Przed chwilą w Sklepie Microsoft pojawiła się aktualizacja AutoMapy dla systemu Windows Phone, która została oznaczona numerem 1.2.0.8. Jest to pierwsza aktualizacja programu w tym roku, która dodatkowo otrzymała możliwość aktualizacji map do wersji 1702.

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8
AutoMapa dla systemu Windows Phone 8

Według opisu nowości, w tej wersji przede wszystkim dodano obsługę nowych map w wersji 1702.  Dzięki temu lepiej działa mechanizm wyszukiwania adresów. Poprawiono również informacje o przynależności administracyjnej obiektów na mapie i dodano dokładniejsze informacje o lokalizacji na dolnej belce.

Z ważniejszych zmian został poprawiony mechanizm pobierania map oraz danych SmartRoutes. Do tej pory po zaktualizowaniu danych SmartRoutes pojawiał się komunikat o wystąpieniu wewnętrznej niezgodności danych. Rozwiązaniem było wyłączenie programu i ponowne uruchomienie. Od wersji 1.2.0.8 nie jest konieczne ponowne uruchamianie AutoMapy.

Czy coś jeszcze zostało zmienione? Według opisu zostały poprawione inne błędy, które na liście nie zostały wymienione. W związku z tym dopiero podczas dłuższego korzystania z programu będzie możliwe sprawdzenie, co zostało zmienione. Do tej pory zauważyłem, że podobnie, jak w wersji dla systemów Android i iOS została dodana opcja wyświetlania ogonka śladu GPS, gdy w menu Opcje włączymy opcję zapisu śladu.

Zmiany:

  • Aktualizacja mechanizmu wyszukiwania adresów, kodów pocztowych i ulic w oparciu o aktualne dane administracyjne
  • Dokładne informacje o przynależności administracyjnej obiektów na mapie
  • Dokładniejsza informacja o lokalizacji opisana na dolnej belce
  • Możliwość włączenia wyszukiwania ścisłego.
  • Poprawki związane z pobieraniem map
  • Usunięcie problemu braku możliwości wyznaczania trasy po pobraniu danych SmartRoutes
  • Inne drobne usprawnienia i poprawki błędów

Aktualizacja:

  • 2017-04-12

Kompilacja:

  • 1.2.0.8

Informacje dotyczące poprzedniej wersji można przeczytać na stronie AutoMapa dla systemu Windows Phone została wydana w wersji 1.1.0.0!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.