Strona główna > Z dala od klawiatury > Bazarek Zwierzolubów
Kategorie
Z dala od klawiatury

Bazarek Zwierzolubów

Czym jest Bazarek Zwierzolubów? Jest to inicjatywa organizowana przez Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt, która ma na celu zbieranie pieniędzy na ratowanie znalezionych zwierząt i utrzymanie tych, które już są pod opieką stowarzyszenia.

PSnRZ
Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Bazarek Zwierzolubów prowadzony jest w formie internetowych licytacji na portalu społecznościowym Facebook, a dokładnie jako wydarzenie Bazarek Zwierzolubów – licytujemy i kupujemy 🙂, które dostępne jest na profilu PSnRZ. Sposób prowadzenia licytacji jest bardzo prosty. Przedmioty publikowane są jako nowe wpisy, które zawierają opis, zdjęcia oraz cenę minimalną, od której zaczyna się licytacja. Osoby, które zainteresowane są danym przedmiotem w komentarzu wpisują proponowaną cenę. Licytacja trwa do czasu, który podany jest w opisie przedmiotu. Oczywiście osoba, która poda najwyższą kwotę, wygrywa licytację i po wykonaniu przelewu na konto stowarzyszenia zostaje właścicielem tego wylicytowanego przedmiotu.

W Bazarku Zwierzolubów można znaleźć przeróżne przedmioty, jak odzież, książki, płyty CD/DVD, biżuterię, zabawki. Każdy może znaleźć coś interesującego. Wystarczy od czasu do czasu wejść na stronę wydarzenia i przejrzeć listę dostępnych rzeczy. Dzięki licytacji przede wszystkim można wspomóc Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt, a przy okazji zostać posiadaczem ciekawych przedmiotów. Dlatego gorąco zachęcam do licytowania.

Jeżeli ktoś nie posiada konta na Facebook-u to zawsze można poprosić znajomego, który posiada konto w tym serwisie, aby wylicytował dany przedmiot. Można również założyć fikcyjne konto, które będzie służyło tylko do tego celu :-).

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.