Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.414 został udostępniony!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.414 został udostępniony!

Po dwóch miesiącach od wydania ostatniej wersji programu pocztowego Hellcore Mailer, doczekaliśmy się nowej kompilacji z kilkoma ważnymi poprawkami, która została oznaczona numerem 0.9.0.414. Jest to trzecia aktualizacja programu w tym roku.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona wersja programu Hellcore Mailer jest czwartą w tym roku aktualizacją do wersji 0.9 o nazwie Perpendicular.  Zlikwidowano w niej wyciek pamięci przy pobieraniu wiadomości z serwera POP3, gdy włączona była opcja pozostawienia wiadomości na serwerze. Zmieniono sposób weryfikacji certyfikatów SSL/TLS. Obecnie program będzie korzystał z systemowego magazynu certyfikatów. Dodano przycisk Pokaż certyfikat, który umożliwi wyświetlenie certyfikatu z jakiego korzysta serwer. W tej wersji poprawiono również opcję czyszczenia folderów, wydajność na nowszych procesorach AMD i Intel oraz drobne błędy w kodzie szyfrującym.

Zmiany:

 • Zlikwidowany mały wyciek pamięci przy pobieraniu poczty z serwera POP3, gdy włączone było pozostawianie wiadomości na serwerze.
 • Program weryfikuje certyfikaty SSL/TLS w oparciu o magazyn systemowy, co oznacza że nie trzeba ręcznie zarządzać certyfikatami – wszelkie zmiany robią się „same” przez administratora systemu bądź via Windows Update.
 • Do okna postępu pobierania dodany przycisk „Pokaż certyfikat”, który wyświetla certyfikat z jakiego korzysta serwer i ewentualne problemy związane z certyfikatem.
 • Czyszczenie folderów dokonywało się automatycznie wyłącznie przy zamykaniu programu, w efekcie bardzo długie sesje programu (dziesiątki dni) mogły nie uruchomić procesu czyszczenia dostatecznie często. Obecnie automatyczne czyszczenie wykonuje się co 24h od momentu wczytania użytkownika, w momencie minimalizowania programu do traya.
 • Poprawiona wydajność na nowszych procesorach AMD.
 • Poprawionych kilka drobnych błędów w kodzie szyfrującym.
 • Podstawienie programowi „lewej” biblioteki „VIA_Padlock_SDK_Library.dll” powodowało błędy przy próbie jej wykorzystania.
 • W rzadkich okolicznościach załączniki w folderach zaszyfrowanych powiększały się o 16 bajtów albo 16 ostatnie bajtów było niszczone.
 • Optymalizacje dla procesorów Ivy Bridge i nowszych (Intel), K10 (AMD) oraz VIA Esther (gdzie instrukcje SSE2/SSSE3 są wolniejsze niż SSE). Poprawiona wydajność na komputerach z procesorami obsługującymi co najwyżej instrukcje SSE.

Aktualizacja:

 • 2017-10-14

Kompilacja:

 • 0.9.0.414

W celu aktualizacji programu należy:

 1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
 2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
 3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.398 został udostępniony!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.