Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] 1. listopada – 700 zmian w ruchu drogowym. Jak jeździć w najbliższych dniach?
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] 1. listopada – 700 zmian w ruchu drogowym. Jak jeździć w najbliższych dniach?

Już w piątek możemy spodziewać się pierwszych zmian w organizacji ruchu, związanych z obchodami Dnia Wszystkich Świętych. W wielu miejscach przejezdność ulic będzie się różnić w kolejnych dniach – inne ograniczenia obowiązywać będą w sobotę, inne w poniedziałek, a jeszcze inne we wtorek, 1. listopada. Jak poruszać się autem w tym trudnym czasie?

AutoMapa informuje o ponad 700 czasowych zmianach polegających najczęściej na wprowadzeniu jednokierunkowości lub zakazu ruchu na wybranych odcinkach dróg w okolicach cmentarzy. Osoby planujące dojazd własnym autem nie mają więc łatwego zadania. Pomocne mogą okazać się mapy cyfrowe i aplikacje nawigacyjne, które przy planowaniu trasy uwzględniają zmiany wprowadzone na dany dzień oraz w czasie rzeczywistym analizują natężenie ruchu.

Dostępne bezpłatnie w serwisie targeo.pl mapy cyfrowe AutoMapa dają możliwość zaplanowania trasy na kolejne dni. Jeśli dziś ustawimy sobie w opcjach trasy datę wyjazdu na 1 listopada, serwis uwzględni ograniczenia ruchu obowiązujące w tym właśnie dniu. A jadąc już na cmentarz – najlepiej zabrać ze sobą nawigację, która w czasie rzeczywistym uwzględnia natężenie ruchu. Dzięki temu będziemy mieli precyzyjną informację o spodziewanym czasie dojazdu, a w przypadku większych utrudnień w czasie podróży, AutoMapa zaproponuje dostępne trasy alternatywne.

Aby w pełni skorzystać z funkcji nawigacji w drodze, pamiętajmy o pobraniu dostępnych aktualizacji aplikacji i danych mapowych przed wyjazdem.

O firmie AutoMapa

AutoMapa to istniejąca od 2003 roku polska firma i polska marka popularnej nawigacji na smartfony, a także operator największego polskiego serwisu mapowego, znanego pod marką Targeo (obecnie AutoMapa Targeo). Jest producentem popularnej aplikacji AutoCB – połączenie walkie-talkie i CB radio do rozmów z innymi kierowcami.

Pod marką AutoMapa Enterprise (biz.automapa.pl) oferowane są rozwiązania serwerowe dla firm m.in. w zakresie zarządzania i optymalizacji dostaw last-mile, geokodowania, telematyki, analiz sieci logistycznych i wizualizacji danych przestrzennych, a także biblioteki programistyczne API zaawansowanych funkcji mapowych do dalszej integracji przez klientów korporacyjnych.

Firma udostępnia także dane o ruchu drogowym: korkometr.targeo.pl

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.