Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Android Auto rusza z AutoMapą. Kiedy będzie można planować wycieczkę?
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Android Auto rusza z AutoMapą. Kiedy będzie można planować wycieczkę?

Chociaż wciąż nie wiadomo, kiedy Android Auto oficjalnie zadebiutuje w Polsce (i wtedy także wpuści inne aplikacje), wiadomo już, że w pierwszą wspólną podróż zabierze nas AutoMapa, która szykuje się do integracji z systemem.

To dobra informacja dla fanów androida i tej popularnej nawigacji, z której korzystają codziennie kierowcy prywatni i zawodowi, jak służby ratujące życie – Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, straż, kierowcy karetek oraz kurierzy, handlowcy, taksówkarze.

Prace nad dopasowaniem aplikacji do wymagań Google są zaawansowane, specjalnie powołany zespół programistów i testerów zdradza kulisy prac, pokazując pierwsze ekrany. Także za nimi pierwsze jazdy z AutoMapą w AA. Testerzy sprawdzają poprawność wyszukiwania adresów, wyznaczania tras oraz stabilność wersji aplikacji.

AutoMapa na Android Auto
AutoMapa na Android Auto
AutoMapa na Android Auto
AutoMapa na Android Auto
AutoMapa na Android Auto
AutoMapa na Android Auto

Producent AutoMapy nie podaje oficjalnie informacji o dacie zakończenia prac, ale słychać szepty, że 2021 upłynie pod znakiem podróży z AutoMapą na Android Auto. Zatem: czekamy.

Źródło: www.AutoMapa.pl

Oceń wpis
[Maks.: 6 Średnia: 4.5]

W odpowiedzi na “[Informacja prasowa] Android Auto rusza z AutoMapą. Kiedy będzie można planować wycieczkę?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.