Strona główna > Programy > AutoCB > [Informacja prasowa] AutoCB – darmowa aplikacja AutoMapy
Kategorie
AutoCB

[Informacja prasowa] AutoCB – darmowa aplikacja AutoMapy

Rozmawiaj. Pytaj. Ostrzegaj

AutoMapa opublikowała AutoCB – nową, darmową aplikację łączącą w sobie cechy radia CB oraz krótkofalówki „walkie-talkie”.

AutoCB
AutoCB – Rozmawiaj, Pytaj, Ostrzegaj

AutoCB to rozwiązanie, które od kilku miesięcy znają już użytkownicy AutoMapy. Teraz, w formie wygodnej aplikacji, trafia do wszystkich pozwalając na pełne korzystanie z zalet komunikacji głosowej, także podczas korzystania z innych programów.

Nowa aplikacja AutoMapy pozwala na rozmowę pomiędzy użytkownikami i łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego radia CB i krótkofalówki walkie-talkie eliminując jednocześnie ich wady: słaby zasięg oraz bałagan w eterze.

AutoCB umożliwia rozmowę zarówno z osobami znajdującymi się w okolicy, jak i tworzenie prywatnych kanałów pozwalających na komunikację bez względu na odległość, jaka dzieli rozmówców. Rozwiązanie takie doskonale sprawdzi się zarówno we flotach samochodowych, jak i podczas prywatnych podróży w kilka aut. Warto przy tym podkreślić, że rozmowy na kanałach prywatnych są niedostępne dla osób postronnych.

Lista kanałów w AutoCB
Lista kanałów w AutoCB

AutoCB jest aplikacją uniwersalną, z której można korzystać podczas używania innych aplikacji. Po zminimalizowaniu, AutoCB zamienia się w pływającą ikonę, którą można umieścić na ekranie zgodnie z własnymi preferencjami tak, aby w idealny sposób integrowała się z ulubionymi aplikacjami użytkownika. Pozwala to w każdym momencie na odpowiedź, rozpoczęcie rozmowy lub zgłoszenie innym użytkownikom patrolu, wypadku czy innego zdarzenia.

Pływający przycisk AutoCB
Pływający przycisk AutoCB

Aplikacja AutoCB dostępna jest za darmo dla wszystkich użytkowników systemu Android pod adresem www.autocb.pl.

[Źródło: www.AutoMapa.pl]

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.