Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > [Informacja prasowa] AutoMapa ostrzega o patrolach i radarach w Android Auto
Kategorie
AutoMapa dla Android

[Informacja prasowa] AutoMapa ostrzega o patrolach i radarach w Android Auto

‍AutoMapa po raz kolejny przynosi nam coś ekstra dla Użytkowników Android Auto. W najnowszej wersji dodano usługę AutoRadar, która obok szczegółowych map jest jedną z najbardziej cenionych funkcji nawigacji. To znakomicie dopełnia dotychczasową funkcjonalność i czyni AutoMapę najciekawszą alternatywą dla bezpłatnych produktów nawigacyjnych dla Android Auto.

AutoMapa Android 6.4.3 - Android Auto
Android Auto

AutoMapa to sprawdzona, dojrzała nawigacja, teraz łącząca w Android Auto wszystkie cechy niezbędne do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Spokój kierowcy zapewnia dostępność dokładnych map offline, które działają bez względu na zakłócenia zasięgu sieci i nie wymagają roamingu, a także asystent pasa ruchu, wyświetlanie aktualnego ograniczenia prędkości i – najnowsza funkcja – ostrzeganie o kontrolach drogowych i radarach, czyli AutoRadar.

Co to jest AutoRadar?

– AutoRadar to przede wszystkim funkcja społecznościowa, dla kierowców i od kierowców, polegająca na wymianie aktualnych informacji o wszelkich zdarzeniach drogowych, jak kontrola prędkości, wypadki, kontrole Inspekcji Transportu Drogowego, nieoznakowane patrole i korki – mówi Magda Buchalska, Brand Development Director w AutoMapie.‍

Ostrzeżenia o zdarzeniach na trasie pojawiają się z wyprzedzeniem na ekranie, ale także użytkownik może przekazać informacje dla innych kierowców. Po kliknięciu ikony wykrzyknika AutoMapa zapamiętuje lokalizację, a na ekranie pojawia się wybór rodzaju zdarzenia, do którego można następnie dodać opcjonalne informacje dodatkowe.

AutoMapa - Android Auto - AutoRadar
AutoRadar w Android Auto

Podczas jazdy usługa AutoRadar w czasie rzeczywistym weryfikuje informacje i ułatwia kierowcom ich potwierdzanie lub korektę. Dzięki takim bieżącym aktualizacjom ostrzeżenia mogą być jeszcze bardziej użyteczne, zwiększając bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

AutoMapa - Android Auto - AutoRadar - ostrzeganie
AutoRadar w Android Auto – ostrzeganie

W najnowszej wersji aplikacji dodano także szereg poprawek dotyczących uruchamiania, odświeżania pozycji i stabilności samego programu. Dziś śmiało można powiedzieć, że prace nad integracją głównych funkcji AutoMapy z Android Auto dobiegają końca. Twoja nawigacja jest gotowa do drogi. Daj się poprowadzić!

Najnowsza wersja do pobrania w GOOGLE PLAY.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.