Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows Phone 8 > [Informacja prasowa] AutoMapa prezentuje aplikację dla systemu Windows Phone!
Kategorie
AutoMapa dla Windows Phone 8

[Informacja prasowa] AutoMapa prezentuje aplikację dla systemu Windows Phone!

Najpopularniejsza i najbardziej zaawansowana polska nawigacja jest już dostępna dla użytkowników systemu Windows Phone!

AutoMapa dla systemu Windows Phone 8
AutoMapa dla systemu Windows Phone 8

AutoMapa dla systemu Windows Phone jest połączeniem logiki mobilnego Windowsa z zaletami i jakością AutoMapy. To najlepsza i najbardziej zaawansowana technologicznie aplikacja nawigacyjna dla tego środowiska. Aplikacja posiada wszystkie atuty znane z wersji dla innych systemów operacyjnych: dostęp do danych drogowych dzięki LiveDrive!, niezwykle bogatą, kilkusettysięczną bazę Użytecznych Punktów (POI), aktualne, najdokładniejsze mapy Polski i Europy znajdujące się zawsze w urządzeniu i aktualizowane bezpośrednio z aplikacji oraz niezawodnego pilota: Krzysztofa Hołowczyca.

Olbrzymie zainteresowanie testami AutoMapy pokazało, jak wielkie jest zapotrzebowanie wśród posiadaczy urządzeń z systemem Windows Phone na dobrą, skuteczną i niezawodną nawigację. Wystarczy tylko przypomnieć, że wszystkie dostępne miejsca na platformie testowej rozeszły się w ciągu zaledwie kilku godzin. Dlatego z tym większą radością przekazujemy informację o tym, że finalna wersja AutoMapy dla systemu Windows Phone znajduje się już w sklepie z aplikacjami firmy Microsoft.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Analogicznie do wersji dla systemów Android i iOS, użytkownicy systemu Windows Phone mogą skorzystać ze sprawdzonego, elastycznego modelu subskrypcyjnego, który gwarantuje dostęp do wszystkich funkcji programu i systemu aktualizacji bez żadnych dodatkowych opłat. Pakiet startowy pozwala na pełną nawigacje przez 7 dni po drogach Polski lub Europy oraz nieograniczoną w czasie możliwość przeglądania mapy i Użytecznych Punktów. Po tym czasie użytkownik ma możliwość wyboru wygodnej formy przedłużenia licencji:

 • AutoMapa Polska:
  • 7 dni w cenie 11 zł,
  • 90 dni w cenie 37 zł
  • 366 dni w cenie 91,50 zł
 • AutoMapa Europe (zawiera również mapę Polski):
  • 7 dni w cenie 17.50 zł
  • 90 dni w cenie 59.99 zł
  • 366 dni w cenie 150 zł

AutoMapa dostępna jest zarówno dla urządzeń posiadających system Windows Phone 8.1 jak i Windows 10 Mobile. Program pobrać można bezpośrednio ze sklepu Microsoft:

Windows Phone 8.1

Windows 10 Mobile

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.