Strona główna > Programy > AutoRadar > Informacja prasowa – AutoMapa prezentuje AutoRadar! Twój radar na radary!
Kategorie
AutoRadar

Informacja prasowa – AutoMapa prezentuje AutoRadar! Twój radar na radary!

Baza tysięcy fotoradarów stacjonarnych i przenośnych, punktów kontroli drogowej, odcinkowych pomiarów prędkości, przejazdów kolejowych i miejsc szczególnie niebezpiecznych. Możliwość interakcji pomiędzy wszystkimi kierowcami i wygodnego przekazywania sobie informacji drogowych o najważniejszych wydarzeniach na drodze. AutoMapa prezentuje świąteczny prezent dla wszystkich polskich kierowców: AutoRadar – Twój radar na radary!

AutoRadar dla Windows Phone
AutoRadar dla Windows Phone

AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy – najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiedzą się m.in:

  • gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu
  • czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar
  • gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe
  • gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości
  • gdzie jest korek lub wypadek
  • czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami
  • zostaną też ostrzeżeni o przejazdach kolejowych i innych niebezpieczeństwach, które mogą spotkać na drodze.

Przede wszystkim jednak kierowcy mogą podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami AutoRadaru i AutoMapy! Wystarczy kliknięcie w ekran podczas jazdy, aby poinformować innych m.in o tym, gdzie znajduje się patrol policji lub GITD, gdzie dokonywany jest pomiar prędkości, czy dany fotoradar jest aktywny lub wreszcie, gdzie można spędzić długie minuty w korku.

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez legendę polskiego sportu motorowego – Krzysztofa Hołowczyca.

AutoRadar to program stworzony z myślą o wszystkich użytkownikach dróg. Już na starcie AutoRadar zasilony jest wiedzą płynącą od użytkowników AutoMapy, jak również bazie punktów POI znajdujących się w AutoMapie. Z każdym dniem jest ona wzbogacana informacjami płynącymi od wszystkich użytkowników polskich dróg. AutoRadar sprawdzi się zarówno w długich podróżach po Polsce, jak i w codziennej jeździe do pracy.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy

Korzystanie z AutoRadaru jest proste i nie wymaga żadnych dodatkowych działań. Wystarczy pobrać aplikację na smartfon z systemem Android, iOS, Windows Phone 7,5 oraz Windows Phone 8.

AutoRadar można pobrać za darmo bezpośrednio AppStore, Google Play i Windows Marketplace.

Pobierz AutoRadar i jedź pewnie i bezpiecznie!

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.