Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy

Ponad 7,6 mln dokładnych punktów adresowych, zaktualizowana organizacja ruchu w wielu miastach i miasteczkach a także nowe drogi i trasy szybkiego ruchu. Producenci AutoMapy udostępnili piątą tegoroczną aktualizację map Polski i Europy.

Opcja Zgłoś uwagę
Opcja Zgłoś uwagę

Udostępnione przez producentów AutoMapy najnowsze mapy Polski i Europy tradycyjnie już zawierają wiele nowych i zaktualizowanych danych drogowych i nawigacyjnych. Pobierając je, użytkownicy uzyskają m.in dostęp do największej, liczącej ponad 7,6 mln rekordów, bazy precyzyjnych adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków. Rekordowe ilości danych, blisko 900 tysięcy precyzyjnie opisanych Użytecznych Punktów (POI), ponad 3 mln kształtów budynków a także kompletna siatka drogowa wsparte danymi o korkach i innych zdarzeniach drogowych dostępnych poprzez funkcję AutoRadar pozwalają na pewną i skuteczną nawigację.

AutoMapa jak zawsze szczególnie dużą rolę przykłada do aktualności swoich autorskich map, które stanowią punkt odniesienia dla wszystkich nawigacji na rynku. Reagujemy na najdrobniejsze nawet zmiany w sieci drogowej dostarczając naszym użytkownikom produkt kompletny, ułatwiający nie tylko sprawne podróżowanie po Polsce i Europie, ale aktualizowany na bieżąco z uwzględnieniem remontów dróg, czy zmian w siatce drogowej.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Istotną częścią najnowszych map są nowo wybudowane drogi oraz zaktualizowane przebiegi istniejącej siatki drogowej. W najnowszych mapach użytkownicy otrzymują do dyspozycji m.in: trasy:

  • S7: od Jędrzejowa do granicy województwa małopolskiego
  • S8: Zambrowa do granicy województwa mazowieckiego
  • S3: od granicy województwa dolnośląskiego do Bolkowa
  • S8: na odcinku Mężenin – Jeżewo
  • S12: połączenie drogi ekspresowej S17 z przeprawą mostową na Wiśle w Puławach

A także:

  • północno-wschodnią obwodnicę Oświęcimia
  • pierwszy etap obwodnicy Suwałk
  • obwodnicę Kłodzka
  • obwodnicę Leśnicy
  • przedłużenie ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie

Wiele z nich zostanie udostępnionych użytkownikom w momencie ich rzeczywistego oddania do ruchu i AutoMapa zacznie z nich korzystać już w chwili ich faktycznego otwarcia. Użytkownikom wersji AutoMapa Europe oraz w serwisie Targeo.pl – będącym najpopularniejszym polskim serwisem mapowym, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę HERE. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

Najnowsze mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1710 są dostępne bezpośrednio z AutoMapy na Androida lub iOS, natomiast użytkownicy urządzeń PND z systemem Windows CE znajdą je wraz ze zaktualizowaną aplikacją na stronie www.AutoMapa.pl.

Szczegółowe dane dotyczące pokrycia najnowszych map AutoMapy znajdują się pod adresami:

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.