Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > [Informacja prasowa] AutoMapa w ofercie sieci Play
Kategorie
AutoMapa dla Android

[Informacja prasowa] AutoMapa w ofercie sieci Play

Producenci AutoMapy i operator sieci Play uruchomili nową usługę przeznaczoną dla Abonentów i Użytkowników wszystkich ofert operatora: AutoMapa Play!

AutoMapa dla systemu Android w Play
AutoMapa dla systemu Android w Play

Klienci Play korzystający z urządzeń z systemem Android mogą od dziś korzystać ze specjalnej oferty najpopularniejszego polskiego programu do nawigacji GPS – AutoMapa.

W ofercie Play znajduje się AutoMapa zarówno z mapami Polski jak i Europy. Klient Play, który pierwszy raz zainstaluje i uruchomi ‘AutoMapę Play Polska’ przez 30 dni będzie mógł testować aplikację nie ponosząc żadnych kosztów. Po tym okresie przedłużenie licencji na miesiąc kosztuje 13,99 zł z VAT. Miesięczny koszt ‘AutoMapy Play Europa’ to 23,99 zł z VAT. W przypadku ofert abonamentowych, opłata zostanie w całości doliczona do rachunku.

Aby skorzystać z oferty należy wysłać SMS o treści START na numer 660 aby uruchomić usługę AutoMapa Play, lub na numer 661 w przypadku uruchomienia usługi AutoMapa Play Europa.

W ramach oferty użytkownicy AutoMapy Play otrzymują również bezpłatny transfer danych umożliwiający pobieranie aktualnych map, informacji o sytuacji drogowej oraz wyznaczanie najlepszych tras dojazdu.

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map off-line i danych drogowych on-line. Mapy dostępne są zawsze, nawet, gdy nie ma zasięgu GSM ani Wi-Fi. Wykorzystując dostęp do sieci użytkownicy uzyskują dane z systemu LiveDrive! czyli nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej a nawet z automatyczną zmianą kierunkowości oraz czasowym zamykaniem i otwieraniem dróg.

Szczegółowe warunki korzystania z usługi AutoMapa Play dostępne są na stronie http://promocje.play.pl/automapa/

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.