Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] AutoRadar Europe – bezpieczna podróż po całej Europie!
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] AutoRadar Europe – bezpieczna podróż po całej Europie!

Bezpieczne podróże międzynarodowe dla wszystkich Polaków. AutoMapa rozszerzyła działanie AutoRadaru – systemu wymiany informacji o patrolach, radarach, wypadkach i punktach kontroli drogowej na całą Europę!

AutoRadar w AutoMapie to narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.

Dostępne obiekty dla systemu AutoRadar
Dostępne obiekty dla systemu AutoRadar

AutoMapa posiada największą na rynku bazę danych o fotoradarach, punktach kontroli drogowej oraz innych informacji drogowych, które przydatne są kierowcom w codziennej jeździe. Teraz, dzięki rozszerzeniu zasięgu AutoRadaru na całą Europę kierowcy najpopularniejszej polskiej nawigacji dostają do ręki narzędzie, które pozwoli im bezpiecznie podróżować po 44 krajach Starego Kontynentu.

Udostępnienie AutoRadaru dla wszystkich krajów Europy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie płynące ze strony użytkowników naszej aplikacji. Oczekiwali oni skutecznego narzędzia do wymiany informacji drogowej również poza granicami Polski a przy tym oszczędnie wykorzystującego transmisję danych. Dlatego od dziś cała społeczność AutoMapy może korzystać z rozszerzonej funkcjonalności AutoRadaru

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoRadar jest częścią AutoMapy i jest dostępny na platformach Android i iOS. Dostępny jest również dla użytkowników, którzy nie posiadają licencji AutoMapy – korzystanie z tej funkcji jest całkowicie darmowe.

[Źródło: www.AutoMapa.pl]

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.