Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > [Informacja prasowa] Dwie mapy – jedna aplikacja. Możliwość bezpłatnego 7-dniowego testu. Nowa AutoMapa iOS 5.1 już w AppStore!
Kategorie
AutoMapa dla iOS

[Informacja prasowa] Dwie mapy – jedna aplikacja. Możliwość bezpłatnego 7-dniowego testu. Nowa AutoMapa iOS 5.1 już w AppStore!

Ujednolicona aplikacja, najnowsze mapy Polski i Europy i jeszcze szybsza grafika! AutoMapa prezentuje nową wersję programu dla iPhone i iPada!

AutoMapa 5.1 dla iOS
AutoMapa 5.1 dla iOS

Producenci AutoMapy udostępnili w AppStore nową wersji aplikacji dla systemu iOS. AutoMapa 5.1 to przede wszystkim ujednolicona aplikacja dla wersji Polska i Europe. Z wewnątrz aplikacji możliwe jest pobieranie map Polski bądź całej Europy, zawierającej mapę Polski. W zależności od posiadanej licencji użytkownik będzie mógł skorzystać z wybranej przez siebie wersji.

Dzięki wprowadzeniu pobierania map z wewnątrz aplikacji możliwa będzie jeszcze szybsza jej aktualizacja a przede wszystkim udostępnienie naszym użytkownikom pełnych map 44 krajów Europy, co do tej pory było niemożliwe z uwagi na politykę Apple, który ogranicza rozmiar aplikacji dostępnych w AppStore do 2 GB

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Wraz z nową wersją użytkownicy otrzymali również mapy będące najaktualniejszym obrazem sytuacji drogowej w Polsce i Europie. Wspólnie z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalają one pokonać korki i sprawnie dotrzeć do celu podróży.

Najnowsza AutoMapa to kolejne przyspieszenie grafiki. Dzięki zastosowaniu technologii OpenGL animacje są niezwykle płynne przy jednoczesnym zachowaniu bogactwa danych, takich jak budynki 3D, rzeki, jeziora czy tereny zielone. W ułamku sekundy można płynnie przesunąć, obrócić i pochylić mapę. Dodatkowo wprowadzone zostało dynamiczne, zależne od prędkości z którą się poruszamy, wyświetlanie napisów i nazw ulic, a także numeracji budynków.

Wraz z najnowszą wersją zniesiona została również opłata za starter aplikacji. Instalując pierwszy raz AutoMapę na iPhone lub iPadzie użytkownik ma możliwość bezpłatnego skorzystania ze wszystkich funkcji programu przez 7 dni. Po tym czasie może wybrać jedną z atrakcyjnych ofert cenowych:

Mapy Polski:

  • Licencja 7 dniowa: 2,69 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 9,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 23,99 Eur

Mapy 44 krajów Europy:

  • Licencja 7 dniowa: 4,99 Euro
  • Licencja 90 dniowa: 16,99 Euro
  • Licencja 366 dniowa: 39,99 Euro

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.