Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Most Łazienkowski ponownie otwarty!
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Most Łazienkowski ponownie otwarty!

Po ponad półrocznej przerwie spowodowanej pożarem, Most Łazienkowski został udostępniony dla stołecznych kierowców – także w AutoMapie i serwisie Targeo.pl!

Punktualnie o godzinie 6:00 otworzono dla kierowców Most Łazienkowski. Równocześnie udostępniony on został w AutoMapie i serwisie Targeo.pl, a kierowcy pokonujący poranne korki mogą już bez przeszkód korzystać z tej przeprawy.

Dbamy o to, aby oddawane inwestycje drogowe udostępniane były przez nas w czasie rzeczywistym. Aktualne mapy są istotą nawigacji.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

Kierowcom, oprócz 425 metrowej przeprawy, udostępnione zostały również wjazdy i zjazdy z niej, z wyjątkiem zjazdu w kierunku Gocławia. Tam prace potrwają jeszcze przez kilka miesięcy.

Użytkownikom AutoMapy korzystającym z nawigacji na telefonach z systemem Android, iOS oraz testerom wersji przeznaczonej dla Windows Phone blokady w mapach znikną automatycznie po pobraniu aktualnych danych Traffic. Klasyczne nawigacje PND wyposażone w AutoMapę a bez dostępu do Internetu będą prowadzić swoich właścicieli przez Most Łazienkowski po pobraniu najnowszych danych SmartRoutes.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.