Strona główna > Programy > AutoRadar > Informacja prasowa – Świetny start programu AutoRadar!
Kategorie
AutoRadar

Informacja prasowa – Świetny start programu AutoRadar!

Fantastyczny start programu AutoRadar! Radar na radary opracowany przez producentów AutoMapy był w okresie świątecznym jedną z najczęściej pobieranych aplikacji na urządzenia mobilne!

AutoRadar dla Windows Phone
AutoRadar

AutoRadar od chwili startu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem użytkowników. Tylko podczas świątecznego, przedłużonego weekendu AutoRadar zyskał ponad 60 tysięcy użytkowników! W tym czasie przekazano informacje o ponad 16 tysiącach zgłoszeń dotyczących sytuacji na polskich drogach. Kierowcy masowo przekazywali sobie informacje o miejscach kontroli drogowej, kontrolach fotoradarowych czy miejscach, w których doszło do kolizji.

Cieszy nas duże zainteresowanie, jakim cieszy się AutoRadar już od chwili startu. Szybkość, z jaką rośnie baza użytkowników AutoRadaru pokazuje, że polscy kierowcy potrzebują skutecznego i sprawnie działającego narzędzia do wymiany informacji drogowych pomiędzy sobą. Uważnie analizujemy również zgłoszenia, które otrzymujemy od użytkowników AutoRadaru i wykorzystamy je, by jeszcze lepiej dopasować go do potrzeb kierowców

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy – producenta AutoRadaru.

AutoRadar to całkowicie legalny, darmowy program przeznaczony do wymiany informacji drogowych pomiędzy kierowcami. To mobilne CB Radio pozbawione jego wad. AutoRadar bazuje na ponad 10-letnim doświadczeniu AutoMapy- najpopularniejszego polskiego programu nawigacyjnego. Dzięki weryfikowanej na bieżąco przez społeczność AutoMapy, Miplo.pl, Targeo.pl i AutoRadaru bazie setek tysięcy danych, informacje są aktualne, sprawdzone i trafiają szybko do wszystkich użytkowników.

Dzięki aplikacji AutoRadar użytkownicy dowiadują się i wymieniają informacjami m.in o tym:

  • gdzie zwolnić, by nie zapłacić mandatu
  • czy w okolicy znajduje się aktywny fotoradar
  • gdzie przeprowadzane są kontrole drogowe
  • gdzie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości
  • gdzie jest korek lub wypadek
  • czy w okolicy poruszają się nieoznakowane patrole z wideo rejestratorami

AutoRadar jest pozbawiony reklam, dzięki czemu kierowca może być skupiony wyłącznie na jeździe i rzeczach dla niego istotnych. O wszystkich utrudnieniach drogowych kierowcy zostaną ostrzeżeni przez legendę polskiego sportu motorowego – Krzysztofa Hołowczyca.

AutoRadar można pobrać za darmo bezpośrednio ze sklepów dla najpopularniejszych platform mobilnych:

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.