Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > [Informacja prasowa] Uniwersalna aplikacja AutoMapa iOS
Kategorie
AutoMapa dla iOS

[Informacja prasowa] Uniwersalna aplikacja AutoMapa iOS

Szanowni Użytkownicy,

Opublikowaliśmy w AppStore nową, uniwersalną wersję AutoMapy, z możliwością wyboru map Polski i Europy w ramach jednej aplikacji. Pozwoliło to na udostępnienie pełnej mapy Europy z mapami nawigacyjnymi 44 krajów oraz pominięcie ograniczenia narzucanego przez Apple co do maksymalnej wielkości aplikacji (2GB).

AutoMapa 5.1 dla iOS
AutoMapa 5.1 dla iOS

Dotychczasowym użytkownikom wersji PL aplikacja zaktualizuje się automatycznie. Użytkownicy wersji EU muszą pobrać nową aplikację dostępną bezpłatnie w AppStore i pod adresem: appsto.re/pl/dc-Ax.i a następnie, po pobraniu map, wprowadzić swój numer licencji.

Z wnętrza aplikacji możliwe jest pobieranie map Polski, bądź całej Europy zawierającej mapę Polski. W zależności od posiadanej licencji użytkownik będzie mógł skorzystać z wybranej przez siebie wersji:

  • Do działania map EU wymagana jest licencja EU.
  • Do działania map PL wymagana jest licencja PL bądź EU.

Oznacza to, że posiadając licencję EU można korzystać z obu rodzajów map (co ma związek z zajętością miejsca. Mapa PL to nieco ponad 300 MB, mapa EU – ponad 3.5 GB).

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia pod numerami telefonów 22 859 02 40, 22 584 60 00 lub mailowo pod adresem pomoc@AutoMapa.pl.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.