Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Instalacja AutoMapy w systemie iOS
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Instalacja AutoMapy w systemie iOS

Instalacja AutoMapy w systemie iOS wygląda tak samo, jak innych programów, więc nikt z tym nie powinien mieć problemów. Mimo wszystko na przykładzie AutoMapy opiszę, jak ten proces przebiega. Przedstawię różne sposoby instalacji, aby można było wybrać taki, który dla nas jest wygodniejszy.

Instalacja AutoMapy w systemie iOS polega na uruchomieniu programu AppStore,

Ikona AppStore

a następnie wyszukanie aplikacji. W celu wyszukania aplikacji klikamy przycisk Szukaj, który znajduje się na dolnej belce i w polu Szukaj wpisujemy AutoMapa – podczas wyszukiwania wielkość znaków nie ma znaczenia.

AppStore - Wyszukiwanie
AppStore – Wyszukiwanie

Po wpisaniu nazwy na dole będą wyświetlane wyniki. Z dostępnej listy wybieramy automapa, a następnie POBIERZ AppStore - Przycisk POBIERZ przy pozycji AutoMapa. Po kliknięciu, przycisk POBIERZ zmieni się na INSTALUJ AppStore - Przycisk INSTALUJ.

AppStore - AutoMapa POBIERZ
AppStore – AutoMapa POBIERZ

Po kliknięciu przycisku INSTALUJ, pojawi się okno do wprowadzenia hasła dla konta iTunes Store. Hasło wpisujemy i zatwierdzamy, klikając przycisk OK.

Klikając pozycję AutoMapa, można zapoznać się z informacjami o programie, zobaczyć zrzuty programu, czy przeczytać recenzję użytkowników. Z poziomu tego okna również możliwe jest pobranie i instalacja aplikacji.

AppStore - Opis AutoMapy
AppStore – Opis AutoMapy

Po pobraniu AutoMapy przycisk POBIERZ zmieni się na OTWÓRZ AppStore - Przycisk OTWÓRZ, który umożliwia uruchomienie programu z poziomu AppStore. Po wyłączeniu AppStore program będzie można uruchamiać tak, jak inne aplikacje, czyli klikając ikonę AutoMapa, która będzie dostępna na pulpicie. Ikona AutoMapaJeżeli komuś nie chce się wyszukiwać AutoMapy w AppStore, to na swoim urządzeniu z systemem iOS może kliknąć bezpośredni link do AutoMapy (kliknij). Po jego kliknięciu automatycznie uruchomi się AppStore z dostępną pozycją AutoMapy, co widać na zrzucie AppStore – Opis AutoMapy.

W przypadku, gdy aplikację wcześniej pobieraliśmy, ale usunęliśmy ją z urządzenia, to w AppStore, zamiast przycisku POBIERZ pojawi się przycisk z chmurką AppStore - Przycisk pobierz z chmury. Przycisk ten umożliwia pobranie wcześniej zakupionej i/lub pobranej aplikacji.

Jak widać, instalacja AutoMapy w systemie iOS jest bardzo prosta, więc nikt z tym nie powinien mieć problemów.  Oczywiście po instalacji można korzystać ze świeżo zainstalowanej AutoMapy.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.