Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows > Jak w AutoMapie dla Windows znaleźć adres w miejscowości z ulicą bez nazwy?
Kategorie
AutoMapa dla Windows

Jak w AutoMapie dla Windows znaleźć adres w miejscowości z ulicą bez nazwy?

Na mapie w AutoMapie dla systemu Windows jest wiele małych miejscowości, które mają naniesioną numerację budynków, natomiast drogi przechodzące przez te miejscowości nie mają urzędowych nazw. Jak w takim razie znaleźć adres w miejscowości z ulicą bez nazwy? Odpowiedź znajdziesz w w tym wpisie.

Mimo że są miejscowości, w których ulice nie mają urzędowych nazw, np. Białuty, 05-870, Błonie, warszawski zachodni, mazowieckie, to w AutoMapie nie ominiemy miejsca do wpisywania nazwy ulicy. Na szczęście na mapie widać, że ulice mają takie same nazwy, jak miejscowości, dzięki czemu rozwiązujemy problem wyszukiwania adresów w miejscowościach z ulicami bez nazw.

Miejscowość z ulicą bez nazwy
Miejscowość z ulicą bez nazwy

Wyszukanie takiego adresu polega na:

  1. wejściu, np. w Menu, następnie Prowadź do / Szukaj, dalej Adresy;
  2. kliknięciu pola Miasto lub kod;
  3. w polu Miasto wpisaniu nazwy miejscowości (np. Białuty) i wybraniu odpowiedniej pozycji z listy;
  4. w polu Ulica ponownym wpisaniu tej samej nazwy, co nazwa miejscowości (np. Białuty) i wybraniu odpowiedniej pozycji z listy;
  5. w kolejnym oknie będzie możliwe wyszukiwanie numeru posesji.

Takie wyszukiwanie nie działa, kiedy w danej miejscowości nie ma wprowadzonych dokładnych adresów na mapie. Takie braki można zgłosić według instrukcji opisanej we wpisie Jak zgłaszać uwagi do mapy w AutoMapie?

Oceń wpis
[Maks.: 3 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.