Strona główna > Programy > AutoMapa > Lokalizator Roku 2013 dla AutoMapy!
Kategorie
AutoMapa

Lokalizator Roku 2013 dla AutoMapy!

AutoMapa została uhonorowana statuetką Lokalizatora 2013 za 10 lat działalności rynkowej!

10 lat AutoMapy na rynku
10 lat AutoMapy na rynku

Podczas konferencji Navigation Trends, AutoMapa została nagrodzona statuetką “Lokalizatora 2013”. Nagoroda przyznana została za 10 lat działalności rynkowej i aktywny wkład w rozwrój nawigacji w Polsce.

Jak podkreślił Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy, przez 10 lat obecności AutoMapy na rynku Polska przeszła niezwykle długą drogę od map analogowych do jednych z najlepszych w Europie map cyfrowych naszego kraju opracowanych przez Geosystems, które są obecnie stawiane za wzór jakości i dokładności. Przez dziesięć lat, AutoMapa stała się synonimem nawigacji. Jest najchętniej kupowanym, najczęściej nagradzanym programem do nawigacji i wciąż stanowi wzorzec dla wielu programów nawigacyjnych nieustannie wyznaczając kierunki rozwoju systemów nawigacji GPS.

AutoMapa, to nie tylko nawigacja w urządzeniu. To również serwisy, bez których ciężko wyobrazić sobie codzienne korzystanie z sieci. Setki tysięcy osób codziennie odwiedzających serwis Targeo.pl sprawdza, jak wygląda stan zakorkowania poszczególnych miast i tras, jak wyglądają prognozy ruchu drogowego na kolejny dzień oraz wygodnie wyznacza trasę przy pomocy komputera przesyłając ją do AutoMapy poprzez technologię LiveDrive!.

Codziennie aktualizowana przez portal społecznościowy Miplo.pl ponad 680 tysięczna baza Użytecznych Punktów (POI) zawiera nie tylko bazę fotoradarów, niebezpiecznych miejsc, czy stacji benzynowych, ale również bazy hotelowe, gastronomiczne i inne, zgromadzone w ponad tysiącu kategorii tematycznych.

Navigation Trends 2013 to konferencja i miejsce spotkań firm i przedstawicieli sektora systemów nawigacji satelitarnej. Organizatorem konferencji Navigation Trends 2013 jest portal lokalizacja.info, który od wielu lat związany jest z rynkiem technologii satelitarnych, w tym systemów nawigacji satelitarnej.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.