Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Windows > Menu AM’Traffic w AutoMapie dla Windows
Kategorie
AutoMapa dla Windows

Menu AM’Traffic w AutoMapie dla Windows

W menu AM’Traffic, które dostępne jest w AutoMapie dla systemu Windows, można włączyć podgląd sytuacji panującej na drogach, czy też prześledzić występujące zdarzenia drogowe, czyli utrudnienia spowodowane przez wypadek, czy też roboty drogowe. Można również sprawdzić, ile danych zostało przesłanych podczas transmisji z serwerem.

Okno - AM'Traffic
Okno – AM’Traffic

Opcja AM’Traffic dostępna jest po kliknięciu przycisku Menu i przejściu na drugą stronę. Po wejściu do tej opcji pojawi się okno z takimi funkcjami, jak:

  • Statystyki użycia AM’Traffic
  • Podgląd AM’Traffic
  • Zdarzenia AM’Traffic

Po wejściu w opcję Statystyki użycia AM’Traffic możemy sprawdzić, ile danych zostało pobranych i wysłanych podczas korzystania z usługi LiveDrive!, czy też, z jakiego dnia pochodzą dane SmartRoutes. Szczegółowo została opisana we wpisie Statystyki użycia AM’Traffic w AutoMapie dla Windows.

Podgląd AM’Traffic włącza lub wyłącza wizualizację natężenia ruchu drogowego. Dokładny opis tej opcji znajduje się we wpisie Podgląd danych AM’Traffic w AutoMapie dla Windows.

Opcja Zdarzenia AM’Traffic umożliwia podejrzenie, na jakich odcinkach dróg są jakieś utrudnienia. Ze szczegółowym opisem tej opcji można zapoznać się we wpisie Zdarzenia AM’Traffic w AutoMapie dla Windows.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.