Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla iOS > Menu Miejsca w AutoMapie dla systemu iOS
Kategorie
AutoMapa dla iOS

Menu Miejsca w AutoMapie dla systemu iOS

Menu Miejsca, które dostępne jest w AutoMapie dla systemu iOS pełni przydatną funkcję, ponieważ umożliwia zarządzanie punktami użyteczności publicznej (POI) oraz ulubionymi. W tym menu można edytować punkty ulubione, włączyć lub wyłączyć wyświetlanie i ostrzeganie POI, czy też synchronizowanie z serwisem Miplo.pl.

Menu Miejsca dostępne jest po kliknięciu przycisku POI Przycisk POI, który znajduje się na dolnej belce. Domyślnie pojawi się menu POI, co widać po nagłówku i zaznaczonej ikonie na dolnej belce Przycisk POI. Menu POI umożliwia zarządzanie punktami użyteczności publicznej. Można włączać lub wyłączać wyświetlanie na mapie wybranych kategorii albo ostrzeganie o nich. Można również skonfigurować sposób ostrzegania dla wybranych kategorii. Menu POI zostało szczegółowo opisane we wpisie Menu POI w AutoMapie dla systemu iOS.

Menu POI
Menu POI

W menu Miejsca dostępne jest również menu Ulubione, które dostępne jest po kliknięciu przycisku Ulubione Przycisk Ulubione, znajdującego się na dolnej belce. W menu Ulubione można zarządzać punktami ulubionymi, a dokładnie je usuwać, edytować, czy wysyłać do Dropbox lub z tego samego miejsce je wczytywać. Menu Ulubione zostało szczegółowo opisane we wpisie Menu Ulubione w AutoMapie dla systemu iOS.

Menu Ulubione
Menu Ulubione

Ostatnia pozycja w menu Miejsca to Serwisy. Opcja dostępna jest po kliknięciu przycisku Serwisy Przycisk Serwisy na dolnej belce. Menu Serwisy umożliwia synchronizowanie punktów użyteczności publicznej z serwisem Miplo oraz przede wszystkim skonfigurowanie konta w tym serwisie. Opcja synchronizowania została opisana we wpisie Opcja Synchronizuj z Miplo w AutoMapie dla iOS.

Menu Serwisy
Menu Serwisy
Oceń wpis
[Maks.: 4 Średnia: 5]

W odpowiedzi na “Menu Miejsca w AutoMapie dla systemu iOS”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.