Strona główna > Z dala od klawiatury > Księga skarg i zażaleń > NICE SEA blocco – akcesoria łazienkowe
Kategorie
Księga skarg i zażaleń

NICE SEA blocco – akcesoria łazienkowe

W maju kupiłem nowy zestaw akcesoriów łazienkowych polskiej marki NICE SEA, która należy do firmy BISK S.A. Niestety stary zestaw, który mi służył kilka ładnych lat, na tyle się zużył, że musiałem go wymienić na nowy. Pech chciał, że kupiłem produkty z serii NICE SEA blocco, a dokładnie dwie mydelniczki, kubek na szczoteczki oraz dozownik mydła.

Produkty mają ciekawy kształt i można je kupić w dobrej cenie. Myślałem, że posłużą mi kilka lat, ale niestety ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Seria wykonana jest z poliżywicy z elementami ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Poliżywica została polakierowana na biało i to lakierowanie jest słabym punktem tych produktów.

Wystarczyły trzy tygodnie, abym zestaw reklamował. Co się stało? Pod wpływem wody lakier zaczął pękać i odchodzić od tworzywa. Najgorzej było na mydelniczkach, ponieważ jakimś cudem kładłem na nie mydła 😉 a te przyklejały się do pękniętego lakieru i przy podnoszeniu odchodziły z lakierem.

NICE SEA blocco - mydelniczka 1
NICE SEA blocco – pierwsza mydelniczka
NICE SEA blocco - mydelniczka 2
NICE SEA blocco – druga mydelniczka

Trochę lepiej jest z kubkiem i dozownikiem. W kubku lakier schodził w środku i od spodu. Natomiast w dozowniku na gwincie i od spodu. Są to na pierwszy rzut oka niewidoczne elementy, ale prędzej, czy później pewnie na tych widocznych lakier również by zaczął schodzić.

NICE SEA bloco - kubek na szczoteczki
NICE SEA blocco – kubek na szczoteczki
NICE SEA blocco - gwint dozownika mydła
NICE SEA blocco – gwint dozownika mydła
NICE SEA blocco - dozownik mydła w środku
NICE SEA blocco – dozownik mydła w środku
NICE SEA blocco - dozownik mydła od spodu
NICE SEA blocco – dozownik mydła od spodu

Oczywiście pękający lakier to moja wina, ponieważ przed położeniem mydła nie suszyłem go, a elementów, na które poleciała woda, nie przetarłem do sucha. W końcu to są akcesoria łazienkowe, więc na wodę trzeba uważać.

Wcześniej kupiłem inne produkty firmy BISK z innej serii (Arctic) i do nich zastrzeżeń, jak na razie nie mam. Natomiast na NICE SEA blocco bardzo się zawiodłem i nie polecam ich zakupu, ponieważ produkty należące do akcesoriów łazienkowych nie powinny być używane, a odgrywać rolę dekoracyjną, jak jest to opisane na stronie www.bisk.eu/o-nas:

NICE SEA – szeroki wybór akcesoriów dekoracyjnych

Foto

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.