Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Nowa AutoMapa 1.5 dla Androida już w Google Play! – informacja prasowa
Kategorie
AutoMapa dla Android

Nowa AutoMapa 1.5 dla Androida już w Google Play! – informacja prasowa

Obsługa systemów Android 4.2.x, najnowsze mapy Polski i Europy, dane dla pojazdów ciężarowych oraz wiele usprawnień i nowości. AutoMapa 1.5 dla systemu Android już w Google Play!

AutoMapa dla Android
AutoMapa dla Android

Do Google Play i partnerów AutoMapy trafiła AutoMapa Android 1.5 – najnowsza wersja najpopularniejszego i od 10 lat najchętniej kupowanego polskiego programu do nawigacji. Zawiera dziesiątki nowych rozwiązań i funkcjonalności oraz nowe algorytmy pokonywania korków i innych utrudnień w ruchu. Częścią tej aktualizacji są również nowe mapy Polski i Europy w specyfikacji 1304, które stanowią najaktualniejszy obraz dróg w Polsce i Europie.

Od momentu wprowadzenia pod koniec lipca 2012 roku, AutoMapa dla systemu Android jest najlepiej sprzedającą się aplikacją w polskim Google Play. Nieustannie znajduje się na pierwszym miejscu w rankingu Top Grossing będącym odzwierciedleniem wartości sprzedaży i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników.

Użytkownicy smartfonów bardzo chętnie korzystają z systemu AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalającego na wyznaczanie tras z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. Teraz, dzięki nowym mechanizmom działania technologii LiveDrive! i domyślnie ustawionej trasie Szybkiej, pokonywanie korków i innych utrudnień drogowych będzie jeszcze szybsze i skuteczniejsze.

Najnowsza AutoMapa dla systemu Android to również nawigacja dla pojazdów ciężarowych. Kierowcy takich samochodów mogą wyznaczyć trasę podróży z uwzględnieniem ograniczeń wynikających z typu pojazdu, którym się poruszają. Dane dla pojazdów ciężarowych poruszających się na terenie Polski zawierają informacje dotyczące ograniczenia tonażu, dopuszczalnego nacisku na oś pojazdu na wszystkich drogach krajowych i wojewódzkich, wysokości wiaduktów oraz dane niezbędne dla przejazdów nienormatywnych. Dzięki możliwości wprowadzenia kluczowych danych, takich jak wymiary pojazdu, dopuszczalny nacisk na oś czy typ przejazdu, AutoMapa sprawnie wyznaczy drogę zarówno dla samochodu osobowego jak i auta typu TIR.

Najnowsza AutoMapa dla systemu Android przynosi wiele zmian i usprawnień, na które czekała androidowa społeczność. Program jest jeszcze szybszy, stabilniejszy, skuteczniejszy i działa doskonale na najnowszych wersjach systemu Android 4.2.x . A dzięki naszej urodzinowej ofercie – jest dostępny dla jeszcze szerszej grupy użytkowników.

– powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i marketingu AutoMapy.

AutoMapa dla systemu Android dostępna jest w Google Play i u autoryzowanych partnerów AutoMapy. Starter aplikacji pozwala na 7 dniowe skorzystanie ze wszystkich funkcji programu. Po tym czasie użytkownicy mogą wybrać jedną z atrakcyjnych ofert cenowych, czasowo obniżonych z okazji 10-lecia AutoMapy:

AutoMapa Polska dla Androida

  • Licencja 7 dniowa: 9,99 zł
  • Licencja 90 dniowa: 36,99 zł
  • Licencja 366 dniowa: 89,99 zł

AutoMapa Europe dla Androida

  • Licencja 7 dniowa: 16,99 zł
  • Licencja 90 dniowa: 59,99 zł
  • Licencja 366 dniowa: 149,99 zł

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, niezależnie od zasięgu sieci GSM lub Wi-Fi. Wykorzystując technologię LiveDrive! kierowcy, oprócz nawigacji z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej i korków, korzystają z mechanizmów pozwalających na automatyczne aktualizacje czasowych zmian w organizacji ruchu takich jak zamkniecie docinka drogi w związku z remontem czy zmiana kierunkowości ulicy.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.