Strona główna > Programy > AutoMapa > Nowe mapy Polski i Europy w AutoMapie!
Kategorie
AutoMapa

Nowe mapy Polski i Europy w AutoMapie!

Najaktualniejsze, opracowane w pierwszym kwartale 2013 roku dane drogowe dla Polski i Europy, inwestycje gotowe do odblokowania przez technologię LiveDrive! i setki tysięcy Użytecznych Punktów! AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy!

Do użytkowników AutoMapy trafiły najnowsze, tegoroczne mapy Polski i Europy oznaczone symbolem 1302. Stanowią one najświeższy obraz sytuacji drogowej zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Najnowsza, opracowana przez Geosystems mapa Polski, to 100% dróg prowadzących do miejsc zamieszkania i ponad 665 tys. km dróg wszystkich kategorii, w tym oddane ostatnio do użytku wybudowane odcinki drogowe takie jak objazd Sulechowa, obwodnica Kęt, nowy węzeł drogowy na autostradzie A1 na północ od Torunia, nowy tunel w centrum Katowic, ulica Nowolazurowa w Warszawie czy zmiany w centrum Kielc. W aktualnych mapach znajduje się również wiele nowych odcinków dróg, które są w ostatniej fazie budowy. Ich udostępnienie do nawigacji nastąpi automatycznie, poprzez technologię LiveDrive!, która nie tylko pozwala wyznaczać najszybsze trasy z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej, ale umożliwia również bieżącą aktualizację danych mapowych, w chwili faktycznego oddania ich do użytku.

Mapy zawierają rownież nową organizację ruchu (zakazy wjazdów, kierunkowości ulic, nakazy, ograniczenia tonażu, wysokości, dane o ograniczeniach prędkości itp.) dla Piotrkowa Trybunalskiego i Częstochowy oraz zaktualizowane ograniczenia prędkości i dane o terenach zabudowanych w województwie podkarpackim. Uwzględniają również zgłoszenia, które spływają od użytkowników AutoMapy i serwisu Targeo.pl dotyczące m.in. nowych dróg, adresów czy lokalnych zmian w organizacji ruchu.

Od ponad 10 lat AutoMapa cieszy się największą i najdokładniejszą bazą Użytecznych Punktów (POI) codziennie aktualizowanych poprzez dziesiątki tysięcy aktywnych użytkowników skupionych wokół portalu Miplo.pl. Wraz z najnowszą aktualizacją map, liczba Użytecznych Punktów dostępnych w AutoMapie osiągnęła poziom blisko 680 tysięcy.

Użytkownikom programu AutoMapa Europe, oprócz nowych map Polski, udostępnione zostały najnowsze dane mapowe 44 krajów Europy przygotowane przez lidera światowego rynku map – firmę NAVTEQ. Dane te mają reputację najlepszych i najbardziej kompletnych na rynku nawigacji.

AutoMapa jest najskuteczniejszym połączeniem map w technologii off-line i danych drogowych dostępnych on-line. Mapy dostępne są zawsze, bez zasięgu sieci GSM czy Wi-Fi. Aktualne mapy, wraz z systemem AutoMapa/ Targeo Traffic pozwalającym wyznaczać trasę z uwzględnieniem bieżącej sytuacji drogowej, a zwłaszcza z wykorzystaniem technologii LiveDrive! przesyłającej dane drogowe do nawigacji w czasie rzeczywistym, są kluczem do sprawnego i szybkiego dotarcia do celu. Co ważne – w każdej aktualizacji map pojawiają się nie tylko nowe informacje o drogach, adresach, czy nowe plany budynków, ale również tak szczegółowe dane, jak kierunkowość ulic na zamkniętych osiedlach, znaki ograniczeń prędkości i terenu zabudowanego, czy kolejne dane niezbędne do wyznaczania tras dla pojazdów ciężarowych.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Wzorem lat ubiegłych, również w tym roku pojawi się przynajmniej sześć aktualizacji map i programu. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację wersji Polska i Europe po zakończeniu procesu certyfikacji aplikacji w AppStore, natomiast użytkownicy AutoMapy dla systemu Android mogą pobrać najnowsze mapy bezpośrednio z programu wybierając zakładkę “Aktualizacja systemu”.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.