Strona główna > Programy > AutoMapa > Nowe ograniczenia prędkości! – informacja prasowa
Kategorie
AutoMapa

Nowe ograniczenia prędkości! – informacja prasowa

AutoMapa zaktualizowała bazę ograniczeń prędkości zgodnie z danymi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad i Miplo.pl.

10 lat AutoMapy na rynku
10 lat AutoMapy na rynku

Zmiany które objęły drogi krajowe, w 262 przypadkach podniosły dopuszczalną prędkość na drodze a w 144 przypadkach ją obniżyły. Dodatkowo, w najnowszych mapach wykorzystywanych przez AutoMapę, zweryfikowano ograniczenia prędkości na drogach niższych kategorii naniesione przez użytkowników portalu Miplo.pl.

Zaktualizowana baza ograniczeń prędkości dostępna jest w najnowszych wersjach AutoMapy z mapami 1306 na na platformach Windows, Android i iOS.

Tradycyjnie już, aktualizacje AutoMapy dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję lub licencję czasową. Użytkownicy wersji Windows, mogą pobrać najnowsze mapy ze strony www.AutoMapa.pl. Osoby korzystające z AutoMapy na platformie iOS znajdą aktualizację programu w AppStore, natomiast dla użytkowników AutoMapy dla systemu Android aktualizacja dostępna jest po wybraniu zakładki w urządzeniu “Aktualizacja systemu”.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.