Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Podgląd trasy w AutoMapie dla Android
Kategorie
AutoMapa dla Android

Podgląd trasy w AutoMapie dla Android

W AutoMapie dla systemu Android domyślnie po wyznaczeniu trasy przez piętnaście sekund wyświetla się nasza trasa. Czasem jednak podczas jazdy chcielibyśmy podejrzeć przebieg trasy, dlatego w programie dostępna jest opcja, która umożliwia szybki podgląd trasy.

AutoMapa Android
AutoMapa Android

Trasę w AutoMapie dla systemu Android można podejrzeć w bardzo prosty sposób. Wystarczy kliknąć kontrolkę z informacją o najbliższym manewrze. Dla trasy krótkiej* pierwsze kliknięcie wyświetla całą trasę, a drugie powoduje powrót do trybu nawigowania. Natomiast dla trasy długiej, jeżeli nie mamy dodanych punktów pośrednich (VIA), pierwsze kliknięcie wyświetla najbliższy odcinek, kolejne całą trasę, a dopiero trzecie wraca do trybu nawigowania. W przypadku, gdy trasa długa zawiera punkty pośrednie i na panelu pilota włączyliśmy wyświetlanie informacji o najbliższym punkcie, to drugie kliknięcie nie wyświetla całej trasy, a trasę do punktu pośredniego. Dopiero trzecie kliknięcie wyświetla całą trasę.

AutoMapa Aandroid kontrolka najbliższego manewru
Najbliższy manewr

*wartość jest zmienna i zależy od gęstości dróg na mapie, np. Dla autostrady może to być 50 km, ale dla dużego miasta 20 km.

Wideo

Inne instrukcje

Na stronie www.likoton.pl/instrukcje znajduje się katalog z innymi poradnikami dotyczącymi obsługi AutoMapy i nie tylko. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.