Strona główna > Programy > AutoMapa > [Informacja prasowa] Polscy kierowcy z najnowszymi mapami w Europie!
Kategorie
AutoMapa

[Informacja prasowa] Polscy kierowcy z najnowszymi mapami w Europie!

Ponad 7,3 miliona punktów adresowych, zaktualizowane podziały administracyjne i nowe odcinki dróg. AutoMapa prezentuje najnowszą mapę Polski i Europy.

AutoMapa 6
AutoMapa 6 dla iOS

Do użytkowników AutoMapy trafiły właśnie najnowsze mapy Polski i Europy opracowane pod koniec lutego 2017 roku. Polscy kierowcy uzyskali w ten sposób dostęp do najaktualniejszej mapy drogowej w Europie. Każda aktualizacja map wnosi nowo wybudowane odcinki dróg oraz te dopuszczone do użytkowania. Taki status otrzymała właśnie trasa S8 Zambrów – Rutki-Kossaki, która jest uwzględniana przy wyznaczaniu tras.

Tradycyjnie, z chwilą oddania nowych dróg do użytku, użytkownicy AutoMapy otrzymują do nich dostęp. W nowych mapach status przygotowanych do udostępnienia poprzez technologię LiveDrive! otrzymały m.in trasy: S7 odcinek Radom – granica województwa mazowieckiego S3 -Sulechów – Zielona Góra S19- odcinek Sokołów Małopolski – Stobierna.

Aktualizacja map, to nie tylko nowe drogi, czy zmiany już istniejących planów drogowych. To również szybkie reagowanie na nowe podziały administracyjne mające wpływ na bazy adresowe. Z początkiem 2017 roku, w związku z decyzją o powiększeniu miasta Opole w jego granicach znalazło się 12 sołectw lub ich części położone dotychczas w 4 sąsiednich gminach. Zmiana ta wymagała wprowadzenia nowych nazw ulic oraz poprawienia numeracji wielu budynków na terenie samego Opola jak i przyłączanych gmin. Nowe mapy AutoMapy uwzględniają te zmiany i pozwalają na precyzyjną nawigację do każdego z nowych punktów adresowych.

Dzięki ostatniej aktualizacji liczba adresów punktowych przypisanych do konkretnych budynków wzrosła do 7,3 mln, liczba Użytecznych Punktów (POI) osiągnęła poziom prawie 823 tys. a łączna długość polskich dróg przekroczytrała 680 tys. km.

Najnowsze mapy Polski i Europy dla AutoMapy na Androidzie, iOS oraz Windows 10 Mobile dostępne bezpłatnie do pobrania bezpośrednio z aplikacji, natomiast użytkownicy urządzeń PND z systemem Windows CE znajdą je wraz ze zaktualizowaną aplikacją na stronie www.AutoMapa.pl.

(Źródło: www.AutoMapa.pl)

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.