Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.417!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.417!

Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu poprawki dla programu pocztowego Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.417, została wydana kolejna poprawka. Nowa wersja programu HCM została oznaczona tym numerem, co wersja sprzed kilku godzin, czyli 0.9.0.417.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.417 o nazwie Perpendicular zawiera tylko trzy zmiany w stosunku do wersji wydanej kilka godzin wcześniej. Jedną z tych zmian jest poprawienie obsługi klawisza delete. W tej wersji przy pomocy tego klawisza usuwana jest wiadomość a nie folder, gdy fokus ustawiony jest na liście lub treści wiadomości. Poprawiono również zawieszanie się wiadomości, gdy ta odnosiła się do samej siebie. Ostatnia poprawka dotyczy zawieszania się aplikacji, gdy włączone było wyświetlanie wiadomości w wątkach i sortowanie po kolumnie z punktacją.

Zmiany:

  • Klawisz del poprawnie usuwa wiadomość (a nie folder), gdy fokus jest na liście wiadomości albo treści wiadomości.
  • Jeśli wiadomość odnosiła się do samej siebie (tj. posiadała ten sam nagłówek References i Message-ID), program zawieszał się podczas wątkowania.
  • Jeśli włączone było wątkowanie i sortowanie po kolumnie z punktacją, program czasami się zawieszał.

Aktualizacja:

  • 2017-12-04

Kompilacja:

  • 0.9.0.417

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer w poprawionej wersji 0.9.0.417 został udostępniony!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.