Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.430!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.430!

Rano informowałem o tym, że została wydana nowa wersja programu pocztowego Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.430, ale właśnie została opublikowana jej poprawiona wersja.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.430 o nazwie Perpendicular zawiera tylko trzy zmiany. Dodano w niej „Tryb cichy”, który po włączeniu nie wyświetla powiadomień o nowej poczcie, pomijając bezpośrednie odpowiedzi na własne wiadomości. Poza tym w tej wersji została poprawiona obsługa połączeń SMTP oraz ostrzeżenie o wielokrotnie użytym haśle.

Zmiany:

  • Dodany „Tryb cichy” – dostępny pod kombinacją klawiszy Ctrl+Q i na końcu menu „Narzędzia”. Gdy jest włączony, program nie wyświetla powiadomień o nowej poczcie, z pominięciem bezpośrednich odpowiedzi na własne wiadomości. Poza tym funkcjonuje identycznie.
  • Próby połączeń SMTP wykorzystujących STARTTLS (opóźnione bezpieczne połączenie) powodowały błędy negocjacji TLS „application verification failure”.
  • Ostrzeżenie o wielokrotnie użytym haśle czasem nie podawało nazw kont.

Aktualizacja:

 • 2018-02-05

Kompilacja:

 • 0.9.0.430

W celu aktualizacji programu należy:

 1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
 2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
 3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.430!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.