Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.436!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.436!

Kolejna wersja polskiego programu pocztowego Hellcore Mailer została właśnie opublikowana. Nowa wersja, oznaczona takim samym numerem, jak trzy poprzednie wersje, 0.9.0.436, zawiera trzy zmiany.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.436 o nazwie Perpendicular jest kolejną poprawioną wersją 0.9.0.436. W tej wersji została dodana blokada możliwości uruchomienia programu, gdy nie ma dostępnych poprawnych bibliotek OpenSSL. Została zmieniona obsługa obrazków JPEG. Od tej wersji obrazki większe od ekranu w zakładkach podglądu są wczytywane w mniejszej skali. Poprawiono również wyświetlanie przycisku z ustawieniami filtrów.

Zmiany:

   • Brak poprawnych wersji bibliotek OpenSSL uniemożliwia teraz uruchomienie programu.
   • Duże – większe od ekranu – obrazki JPEG w zakładkach podglądu są wczytywane w mniejszej skali, ale nie mniejszej niż całkowita wielkość ekranu. To skraca czas ładowania i zmniejsza użycie pamięci.
   • Przycisk z ustawieniami filtrów nie wyświetlał się poprawnie na niektórych kompozycjach.

Aktualizacja:

 • 2018-03-11

Kompilacja:

 • 0.9.0.436

W celu aktualizacji programu należy:

 1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
 2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
 3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.436!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.