Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.453!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.453!

Kolejna wersja polskiego programu pocztowego Hellcore Mailer została opublikowana prawie miesiąc po wydaniu poprzedniej wersji. Nowa wersja, zawierająca kilka zmian, została oznaczona tym samym numerem, co poprzednia, czyli 0.9.0.453.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.453 o nazwie Perpendicular zawiera kilka ważnych zmian. Dodano w niej możliwość tworzenia elementów podręcznej listy poprzez przeciąganie tekstu z okna edytora. Na podręcznej liście została poprawiona obsługa elementów typu link. Dodano możliwość przeciągania osób z książki adresowej do podręcznej listy. Poprawiono problem z błędem „WMStateWait: no state change for 20k attempts”, który pojawiał się po wybudzeniu komputera. Poprawiono również okienko aktywnych połączeń oraz w oknie połączeń w kolumnie „czas reakcji” dodano wyświetlanie czasu z dokładnością do ułamków sekund

Zmiany:

 • Dodana możliwość tworzenia elementów podręcznej listy poprzez przeciąganie tekstu z okna edytora.
 • Lepsze działanie elementów typu link na podręcznej liście.
 • Dodana możliwość przeciągania osób z książki adresowej do podręcznej listy. Dwukrotne kliknięcie na tak utworzonym elemencie otwiera już zaadresowane okno edytora.
 • Rozwiązanie problemu z błędem „WMStateWait: no state change for 20k attempts” pojawiającym się po wybudzeniu komputera.
 • Okienko aktywnych połączeń nie było zamykane wraz z użytkownikiem.
 • W oknie połączeń, kolumna „czas reakcji” pokazuje obecnie czas z dokładnością do ułamków sekund.

Aktualizacja:

 • 2018-07-02

Kompilacja:

 • 0.9.0.453

W celu aktualizacji programu należy:

 1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
 2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
 3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.453!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.