Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.466!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.466!

Kolejna wersja polskiego programu pocztowego Hellcore Mailer została opublikowana z kilkoma zmianami. Nowa wersja została oznaczona takim samym numerem jak poprzednia, 0.9.0.466.

Hellcore Mailer 0.9.0.463
Hellcore Mailer 0.9.0.463

Udostępniona wczoraj wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.466 zawiera przede wszystkim zmiany związane z weryfikacją certyfikatu TLS pod systemem MS Windows 2000. Została poprawiona obsługa TLS w serwerze SMTP oraz otwieranie wiadomości w nowym oknie. Usunięto bibliotekę JpegFast, ponieważ niektóre programy antywirusowe uznawały ją za śmiertelnie niebezpieczne zagrożenie.

Zmiany:

  • Część błędów weryfikacji certyfikatu TLS (integralność i moc podpisu, ważność certyfikatu, czy certyfikat nie jest typu self-signed) jest wykonywana także pod Windows 2000.
  • Brak obsługi TLS w serwerze SMTP bądź błąd weryfikacji certyfikatu nie powoduje zawieszenia się połączenia SMTP.
  • Otworzenie w nowym oknie wiadomości, która należy do wątku ale fizycznie znajduje się w innym folderze, powodowało wyświetlenie komunikatu błędu.
  • Biblioteka JpegFast chwilowo nie jest dystrybuowana, ponieważ CHeurystyka w kilku programach „antywirusowych” „wykrywa” „śmiertelnie niebezpieczne zagrożenia” siejąc niepotrzebny zamęt i strach pośród użytkowników tych programów.

Aktualizacja:

  • 2018-09-25

Kompilacja:

  • 0.9.0.466

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. pliki z rozpakowanego katalogu należy skopiować do folderu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępne.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.466!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.