Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.418!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.418!

Zaledwie kilka godzin po opublikowaniu poprawki dla programu pocztowego Hellcore Mailer w wersji 0.9.0.417, została wydana kolejna wersja. Tym razem nowa wersja programu HCM została oznaczona nowym numerem – 0.9.0.418.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.418 o nazwie Perpendicular zawiera tylko trzy zmiany w stosunku do wersji wydanej kilka godzin wcześniej. Dwie zmiany dotyczą nagłówków, gdzie zostało poprawione ich wyświetlanie, gdy były rozbite na kilka wierszy i pierwszy wiersz wyłącznie składał się z nazwy nagłówka oraz poprawiono nagłówki, które miały zawarte znaki łamani linii. Zmieniono również sposób usuwania folderów. Teraz przy próbie usunięcia folderu pojawia się pytanie, czy jesteś pewny usunięcia folderu, gdzie podana jest nazwa folderu.

Zmiany:

  • Program nie wyświetlał w skrócie nagłówka pól, które były rozbite na kilka wierszy i pierwszy wiersz składał się wyłącznie z nazwy nagłówka.
  • Nagłówki które miały zawarte wewnątrz znaki łamania linii, wyświetlały się na liście wiadomości niepoprawnie.
  • Próba usunięcia folderu powoduje wyświetlenie pytania o usunięcie folderu razem z jego nazwą, zamiast tylko pytania czy użytkownik jest pewien.

Aktualizacja:

  • 2017-12-05

Kompilacja:

  • 0.9.0.418

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.417!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.