Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.425!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.425!

Po ostatnich prawie codziennych aktualizacjach programu Hellcore Mailer, musieliśmy trochę poczekać na kolejne wydanie. Po dwóch tygodniach przerwy została wydana nowa wersja programu pocztowego Hellcore Mailer, która została oznaczona numerem 0.9.0.425! Jest to pierwsze wydanie programu w tym roku.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.425 o nazwie Perpendicular zawiera kilka przydatnych zmian. Dodano w niej możliwość usuwania słów w edytorze przy pomocy kombinacji klawiszy Ctrl i Del.  W oknie wyszukiwania została dodana możliwość automatycznego dostosowania szerokości kolumny po dwukrotnym kliknięciu podzielnika. Poprawiono wyświetlanie kolumn oraz wyglądu w układzie Wysoko panel wiadomości.

Zmiany:

  • Ctrl+Del w edytorze usuwa słowo przed kursorem.
  • Można kliknąć dwukrotnie na podzielniku kolumn w oknie wyszukiwania by automatycznie dostosować szerokość kolumny.
  • Każda pierwsza następna kolumna za kolumną „W Folderze” w oknie wyszukiwania rysowała się niepoprawnie.
  • Wysokości listy wiadomości i panelu folderów były resetowane co uruchomienie programu (widoczne w układach „Wysoki panel wiadomości”).

Aktualizacja:

  • 2018-01-02

Kompilacja:

  • 0.9.0.425

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony wersji 0.9.0.424!

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.