Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.427!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.427!

Po dniach przerwy została wydana nowa wersja programu pocztowego Hellcore Mailer. Nowa wersja została oznaczona numerem 0.9.0.427!

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.427 o nazwie Perpendicular zawiera kilka przydatnych zmian. Poprawiono w niej obsługę wiadomości HTML, np. przez tworzenie mniejszej ilości plików tymczasowych, które przetrzymywane są dłużej na dysku, czy akcje wywoływane po kliknięciu linków „mailto” i „news”.

Zmiany:

  • Poczta HTML produkuje mniej plików tymczasowych (wymagany IE 8 lub nowszy).
  • Pliki tymczasowe są dłużej przechowywane na dysku (rozwiązuje problem z brakującymi obrazkami w poczcie HTML na końcowym wydruku, podczas gdy na podglądzie bądź w samej wiadomości znajdowały się).
  • Gdy opcja „Wygląd treści HTML” jest ustawiona na brak zakładek, treść HTML jest wyświetlana automatycznie zamiast alternatywnej treści czysto tekstowej.
  • Kliknięcie w linki „mailto” i „news” w treściach HTML nie powoduje wyświetlenia ostrzeżenia.
  • Kliknięcie w linki do innych segmentów tej samej treści HTML nie działało (kliknięcie kończyło się otwarciem nowego okna przeglądarki z pustą treścią).

Aktualizacja:

  • 2018-01-10

Kompilacja:

  • 0.9.0.427

W celu aktualizacji programu należy:

  1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
  2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
  3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.425!

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.