Strona główna > Programy > Hellcore Mailer/ElectroMailer > Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.435!
Kategorie
Hellcore Mailer/ElectroMailer

Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w wersji 0.9.0.435!

Kolejna wersja polskiego programu pocztowego Hellcore Mailer została właśnie opublikowana. Nowa wersja, oznaczona numerem 0.9.0.435, zawiera kilka kolejnych poprawek.

HCM
Hellcore Mailer

Udostępniona właśnie wersja programu Hellcore Mailer 0.9.0.435 o nazwie Perpendicular zawiera kilka poprawek. Przede wszystkim został w niej poprawiony błąd wyświetlania pytana o zapisanie zmodyfikowanej wiadomości jako szkic podczas wyłączania programu, gdy okno edytora nie było wyświetlane. Zostały również poprawione błędy dla funkcji przeciągania wiadomości.

Zmiany:

   • Przy zamykaniu systemu, jeśli zapisano/wysłano chociaż jedną wiadomość, czasem pojawiało się pytanie czy zapisać zmodyfikowaną wiadomość jako szkic nawet, jeśli żadne okna edytora nie były otwarte.
   • Nie da się już wywołać błędu, przeciągając wiadomość z bieżącego folderu na jego nazwę w drzewie, przeciągając wiadomości z wyszukiwarki do folderu który zawierał znalezione wiadomości i używając polecenia „Przenieś”.
   • Przy przeciąganiu wiadomości, program blokował możliwość przeciągnięcia ich do folderu, który to wcześniej próbowano przeciągnąć.

Aktualizacja:

 • 2018-02-26

Kompilacja:

 • 0.9.0.435

W celu aktualizacji programu należy:

 1. ze strony Hellcore Mailer pobrać plik dailyhcm.7z;
 2. rozpakować pobrany plik, np. za pomocą programu 7-zip;
 3. rozpakowany plik hcm.exe należy skopiować do katalogu, gdzie zainstalowany jest program Hellcore Mailer, podmieniając już dostępny.

Z informacjami autora o wydaniu wersji 0.9 można zapoznać się na stronie [Informacja prasowa] DailyHCM wznowione – HCM 0.9. Natomiast zmiany w poprzedniej wersji podane są we wpisie Program pocztowy Hellcore Mailer został udostępniony w poprawionej wersji 0.9.0.434!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.