Strona główna > Z dala od klawiatury > Księga skarg i zażaleń > Reklamacja zestawu łazienkowego NICE SEA blocco
Kategorie
Księga skarg i zażaleń

Reklamacja zestawu łazienkowego NICE SEA blocco

Na początku lipca opisałem problem związany z zestawem łazienkowym NICE SEA blocco. Problem polegał na tym, że zaczął schodzić z niego lakier. Najgorzej było z mydelniczkami. Problem z tym zestawem opisałem we wpisie NICE SEA blocco – akcesoria łazienkowe.

Ponieważ długo nie nacieszyłem się zestawem, to złożyłem reklamację u sprzedawcy i na jego adres wysłałem paczkę. Niestety po kilku tygodniach paczka wróciła do mnie, ponieważ według pracownika Poczty Polskiej, nie została odebrana. Skontaktowałem się ze sprzedawcą i się okazało, że paczka do nich nie dotarła, a nawet nie otrzymali AWIZO. Niestety takie rzeczy na poczcie się zdarzają i ciężko udowodnić czyja to wina. Ja jedynie straciłem pieniądze za wysłanie paczki i odebranie.

Na szczęście udało mi się wymienić ten zestaw bezpośrednio u sprzedawcy. Na moją prośbę sprzedawca bez żadnego problemu wymienił mi ten zestaw na inny – tulip. Tym sprzedawcą jest MEDIANA Anna Wojtasik, Studio Projektów Graficznych i Ilustracji. Firma jest właścicielem strony internetowej Kraina Łazienki i przy jej pomocy prowadzi sprzedaż.

Ze względu na bardzo dobry kontakt, profesjonalną obsługę i szybką wymianę uszkodzonego towaru mogę polecić zakupy w tej firmie. Obecnie bardzo rzadko można się spotkać z tak pozytywnym podejściem do klienta, co jest ogromnym plusem. Pani Annie Wojtasik należą się wielkie gratulacje za sposób prowadzenia działalności i kontakt z klientami.

Natomiast, jeżeli chodzi o firmę BISK S.A., to niesmak pozostał. Ciekawy jestem, jak będzie sprawował się nowy zestaw. Oby nie był tak felerny, jak blocco.

Pani Anna Wojtasik poinformowała mnie, że sprzedaż akcesoriów łazienkowych poszerzy o produkty innych producentów. W związku z tym zachęcam do zaglądania na stronę www.krainalazienki.pl i sprawdzanie nowego asortymentu, bo być może Wam się coś spodoba, a jeżeli tak, to zachęcam do zakupu. Sam jestem ciekawy, co nowego się pojawi.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.