Strona główna > Z dala od klawiatury > Podróże > Wakacje 2021 – Zakończenie urlopu w 2021 roku
Kategorie
Podróże

Wakacje 2021 – Zakończenie urlopu w 2021 roku

W ostatni dzień naszego wyjazdu do Małopolski w 2021 roku pozostało tylko zjeść śniadanie, przygotować prowiant na drogę i spakować bagaż. Gdy to zrobiliśmy, w ten deszczowy poranek ruszyliśmy bezpośrednio do domu. W Myślenicach zakończyliśmy nasz wakacyjny wyjazd urlopowy, ale nie sam urlop.

Pozytywnie zaskoczyły nas Myślenice. Miło tu spędziliśmy czas, spacerując, siedząc nad wodą i wędrując po górach. Do tej pory omijaliśmy tylko tę miejscowość, ale teraz wiem, że warto tam zajechać, nawet na dłużej, w szczególności z dziećmi, dla których przygotowanych jest wiele atrakcji.

Przed Myślenicami miło spędziliśmy czas w Nowym Targu, choć byliśmy tam tylko na chwile. Dobrze wspominam również pobyt w Zakopanem, a w szczególności wejście na Bystrą i Świnicę, choć lenistwo na przykład na Hali Stoły również się przydało.

To był dobrze spędzony czas z żoną i już czekam na kolejny taki wyjazd.

Wakacyjny wyjazd urlopowy w 2021 roku co prawda się zakończył, ale urlop jeszcze nie. Po powrocie do domu czekał na nas remont mieszkania. Łatanie dziur i odmalowanie ścian. Myślałem, że te czynności kilka pozostałych dni urlopu wystarczy, ale się myliłem. Remont przeciągnął się o kolejny tydzień, a dokańczałem go po pracy.

Spis treści:

Oceń wpis
[Maks.: 10 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.