Strona główna > Z dala od klawiatury > Podróże > Wakacje w Karkonoszach i nie tylko
Kategorie
Podróże

Wakacje w Karkonoszach i nie tylko

Minęło już kilka miesięcy od ostatnich wakacji, ale dopiero teraz znalazłem czas, aby je opisać. Miałem wiele innych, według mnie ważniejszych rzeczy do zrobienia, choć same wakacje były niemniej ważne, a już na pewno ciekawsze i milej spędzone. A gdzie spędzone? Tym razem wraz z żoną spędziliśmy wakacje w Karkonoszach, ale byliśmy również we Wrocławiu, Dreźnie, Pradze i Libercu.

Szklarska Poręba i Karkonosze
Szklarska Poręba i Karkonosze

Wstęp

Urlop zaplanowaliśmy wcześniej, ponieważ już na początku 2016 roku. W późniejszym terminie mogłyby być już zarezerwowane miejsca, czego woleliśmy uniknąć. Co więcej, nocleg musieliśmy zgrać, ponieważ zaplanowaliśmy go w dwóch miejscowościach. Pierwszą z nich był Wrocław, a drugą Szklarska Poręba.

Udało nam się zarezerwować noclegi jeden po drugim, choć już wolnych terminów było mało. Po rezerwacji w punktach wypisaliśmy sobie plan tego, co i gdzie chcielibyśmy zobaczyć. Uważam, że warto coś takiego zrobić, aby mieć dobrze wypełniony czas.

Po kilku miesiącach oczekiwania na urlop przyszły wakacje, ale jeszcze chwilę musieliśmy poczekać na nasz wyjazd. Jeszcze tylko miesiąc, który jak to w wakacje szybko minął. W międzyczasie do ruchu została udostępniona wschodnia obwodnica Łodzi, autostrada A1, dzięki której prawie całą drogę mogliśmy szybko i płynnie przejechać.

Spis treści:

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.