Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Wskazania do VIA na panelu pilota w AutoMapie dla Android
Kategorie
AutoMapa dla Android

Wskazania do VIA na panelu pilota w AutoMapie dla Android

AutoMapa dla systemu Android umożliwia wyznaczanie tras z uwzględnieniem wielu punktów przelotowych (VIA). Po wyznaczeniu takiej trasy domyślnie na panelu pilota wyświetlane są informacje dotyczące punktu Cel, czyli ostatniego punktu, do którego jedziemy. Natomiast można tę informację zmienić na wskazania do VIA, co opiszę w tym artykule.

AutoMapa Android 6.4.4
AutoMapa Android 6.4.4

Opis

Sposób zmiany wskazań na panelu pilota tak, aby program informował o odległości oraz czasie i godzinie dojazdu do punktu pośredniego jest bardzo prosty. Wystarczy kliknąć wskaźnik z informacją o czasie dojazdu do punktu trasy lub wskaźnik z godziną dojazdu. Odpowiednio są to drugi i trzeci wskaźnik w widoku pionowym (w widoku poziomym pomiędzy nimi jest manewr).

AutoMapa Android Panel pilota z informacjami o VIA
Panel pilota z informacjami o VIA

Kolejne kliknięcie powoduje przełączenie się wskazań z VIA na Cel. Nie ma niestety przełączania się pomiędzy kolejnymi punktami trasy, co czasem by się to przydało.

Gdy włączymy wyświetlanie wskazań dotyczących punktu pośredniego, to poza zmienionymi wartościami na panelu pilota, na wskaźniku informującym o godzinie dojazdu do tego punktu wyświetli się ikona z informacją o numerze punktu trasy.

Wideo

Poniżej zamieszczam wideo poradnik, na którym pokazuje powyższą operację.

Inne instrukcje

Na stronie www.likoton.pl/instrukcje znajduje się katalog z innymi poradnikami dotyczącymi obsługi AutoMapy i nie tylko. Zapraszam do zapoznania się z nimi.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.