Strona główna > Programy > AutoRadar > Został wydany AutoRadar 2.0 dla systemu Android
Kategorie
AutoRadar

Został wydany AutoRadar 2.0 dla systemu Android

Po kilku latach przerwy został wydany AutoRadar 2.0 w wersji dla systemu Android. Program, o którym pewnie wiele osób już zapomniało. Czy w związku z tą aktualizacją pojawiły się jakieś zmiany?

AutoRadar dla Windows Phone
AutoRadar dla Windows Phone

Pojawiły się dwie zmiany. Pierwsza z nich to podniesiona wymagana wersja systemu Android. Tą wersję można uruchomić na Androidzie w wersji 4 lub nowszej.  Drugą zmianą jest to, że po uruchomieniu programu otrzymujemy informację o tym, że AutoRadar wbudowany jest w AutoMapę i nie jest już dostępny jako oddzielna aplikacja. Taką samą informację można przeczytać w opisie aplikacji w GooglePlay:

Drogi Użytkowniku,

AutoRadar jest teraz integralną częścią AutoMapy i nie jest już dostępny jako osobna aplikacja.

Aby nadal korzystać z jego funkcji pobierz za darmo AutoMapę z Google Play i korzystaj z AutoRadaru z mapami Polski i Europy.
Ze wszystkich jego możliwości możesz korzystać bezpłatnie nawet jeśli nie posiadasz licencji!

Decydując się na zakup licencji otrzymasz najlepszą i najczęściej nagradzaną na rynku nawigację, ze wszystkimi dotychczasowymi możliwościami AutoRadaru.

Dziękujemy za Twoje dotychczasowe wsparcie i aktywną współpracę przy rozwijaniu AutoRadaru i AutoMapy!

Aktualizacja:

  • 2017-05-10

Kompilacja

  • 2.0

Czy ktoś będzie płakał za brakiem tej aplikacji? Myślę, że nie. Lepiej korzystać z tej funkcji z poziomu AutoMapy, ponieważ mamy wtedy widoczną mapę. Co więcej, w AutoMapie działa w trybie poziomym i poza Polską, więc jest bardziej użyteczną funkcją.

Informację na temat poprzedniej wersji można przeczytać na stronie Informacja prasowa – 100 tysięcy użytkowników programu AutoRadar!.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.