W AppStore pojawiła się nowa wersja AutoMapy dla systemu iOS, która została oznaczona numerem 7.9.34. Według listy zmian nowa wersja zawiera tylko poprawki stabilności i wyznaczania tras, ale nie jest tak do końca.
AutoMapa 7.9.34
Według listy zmian wersja 7.9.34 AutoMapy dla systemu iOS zawiera tylko poprawki błędów, stabilności i wyznaczania tras. Nie jest to prawdą, ponieważ zawiera nowe okna pierwszej instalacji, które dostępne są również w AutoMapie dla systemu Android. Stąd pewnie dostępna jest informacja o instalacji mapy w pamięci urządzenia.
Poza zmianą okien pierwszej instalacji, wersja 7.9.34 AutoMapy dla systemu iOS zawiera delikatnie zmodyfikowane okno Szukaj. Gdy wpiszemy jakiś tekst w jednopolowej wyszukiwarce, to pojawi się przycisk X, do szybkiego usunięcia tego, co wpisaliśmy.
Zmiany w wersji 7.9.34:
- Poprawki błędów i stabilności
- Poprawki wyznaczania tras
Wersja:
- 7.9.34.1706
Aktualizacja:
- 2023-05-31
AutoMapa 7.9.34 dostępna jest do pobrania w sklepie AppStore.
Informacje o zmianach dla poprzedniej wersji, można przeczytać we wpisie „Została opublikowana AutoMapa 7.9.33 dla systemu iOS!„. Natomiast lista poprzednich wersji programu znajduje się na stronie „Lista wydań AutoMapy dla systemu iOS„.
5 odpowiedzi na “Została opublikowana AutoMapa 7.9.34 dla systemu iOS!”
Coś jednak tam się dzieje. Fajnie. Ale nie o tym, nie o tym…
Moim zdaniem największym hitem jest piąta zakładka w ustawieniach czyli subskrypcja. Wygląd całkowicie odbiegająca od pozostałych kart i zakładek. To już chyba więcej niż rok jak komuś się przysnęło
Drugi temat to komunikaty przez Bluetooth. No nie znam nawigacji która robi to tak kwadratowo jak automapa. Ciężko się tego słucha. Wystarczy porównać z maps czy waze…
Widać, że wygląd jest uwspólniany wygląd z wersją na Android, więc pewnie kiedyś i pozostałe opcje zostaną zmienione.
Jeżeli chodzi o Bluetooth, to w przypadku zestawu słuchawkowego, który obsługuje A2DP warto nie włączać opcji „Używaj zestawu Bluetooth*”. Opcja tak, jak jest opisana niżej, przesyła dźwięki przez kanał rozmów, co się przydaje, gdy zestaw BT nie obsługuje A2DP.
Podoba mi się stary layout 🙂
Swoją drogą – jedną zakładkę, to można by już ujednolicić w stronę tego co jest 🙂
W temacie BT, sprawdzę – bo wszystkie nawigacje przesyłają normalny dźwięk, a Hołek rzeczywiście jakby dzwonił i to ze starego telefonu i dźwięk jest taki niezabardzo…
Hej Piotr!
masz rację z tym dźwiękiem przez BT.
teraz Hołek brzmi jak należy. A ja tyle czasu się męczyłem
Dzięki
Witam! Cieszę się, że mogłem pomóc 🙂