Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 7.1.15!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 7.1.15!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 7.1.15 i zawiera poprawki stabilności.

Wersja 7.1.11 AutoMapy dla systemu Android nie zawierała nowych funkcji, czy odświeżonych ekranów. Zawierała takie same zmiany, jakie były w wersji 7.1.10. AutoMapa w wersji 7.1.12 na liście zmian posiadała te same pozycje, jak poprzednie wersje, ale dodatkowo informację o poprawieniu wyświetlania numeracji posesji na mapie. Natomiast wersja 7.1.13 poza poprawkami stabilności posiadała poprawki działania funkcji AutoCB. W wersji 7.1.14 został rozwiązany problem z zapisywaniem tras do plików na niektórych urządzeniach. Wersja 7.1.15 zawiera tylko poprawki stabilności.

Zmiany w wersji 7.1.15:

  • poprawki stabilności

Aktualizacja:

  • 2022-07-07 – tak podaje Google, w rzeczywistości 2022-07-12

Kompilacja:

  • 7.1.15.4859

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 7.1.14!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z AppGallery, Google Play oraz ze strony AutoMapy.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.