Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 5.5.20!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 5.5.20!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 5.5.20 i nie zawiera zaktualizowanej listy zmian w stosunku do wersji 5.5.17. Obecnie jest to wersja beta, ale można ją zainstalować i sprawdzić działanie na swoim urządzeniu.

AutoMapa dla systemu Android Ocena użytkownika AutoCB
Ocena użytkownika AutoCB

Ocena użytkownika AutoCB

Podstawową zmianą w wersji 5.5.17 jest zmieniony wygląd okienka oceny użytkownika, który nadaje przez AutoCB. Teraz okno otrzymało większe przyciski, co ułatwia obsługę. Sam wygląd lepiej pasuje do nowych ekranów programu. Podobnie, jak w poprzedniej wersji wywołuje się je przez kliknięcie awatara osoby nadającej.

Poprawki

Pozostałe zmiany w wersji 5.5.17 dotyczą już samych poprawek. Poprawiono w niej obsługę zaproszeń przez AutoCB, wyznaczanie tras, czy ogólną stabilność programu. Wprowadzono również poprawki w obsłudze panelu pilota w trybie „Czekam na ruch„. Teraz po wyznaczeniu trasy nie powinny wyświetlać się kreski, tylko wskaźniki będą wypełnione odpowiednimi informacjami.

Wersja 5.5.18

AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.5.18 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian, więc pewnie zawiera tylko poprawki błędów znalezionych w wersji 5.5.17.

Wersja 5.5.19

AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.5.19 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian, więc pewnie zawiera tylko poprawki błędów znalezionych w wersji 5.5.18.

Wersja 5.5.20

AutoMapa dla systemu Android w wersji 5.5.20 nie zawiera zaktualizowanej listy zmian, więc pewnie zawiera tylko poprawki błędów znalezionych w wersji 5.5.19.

Zmiany:

  • Możliwość wzajemnej oceny przez użytkowników AutoCB
  • Poprawa zaproszeń AutoCB
  • Poprawa działania pilota
  • Poprawa wyznaczania tras
  • Poprawa stabilności

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.1

Aktualizacja:

  • 2020-03-19

Kompilacja:

  •  5.5.20.3032

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 5.5.19!„. Natomiast z listą starczych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do beta testów oraz z Aptoide.

Oceń wpis
[Maks.: 1 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.