Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.3.0 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.3.0 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.3.0 Beta, ale nie zawiera obsługi Android Auto tak, jak wersja Alfa, z tym samym numerem.

AutoMapa 6.3.0 zawiera kilka poprawek. Poprawiono obsługę promocji „Odbierz kawę w BP„, wyznaczanie tras i obsługę punktów pośrednich trasy (VIA). Od tej wersji punkty pośrednie można ustawiać blisko siebie, czyli tak, jak było wiele wersji wcześniej.

Poza poprawkami na liście zmian widać pozycję, która sugeruje zmianę wartości dla opcji „komunikuj prosto gdy„. Niestety nie widzę zmiany dla tej opcji. Nadal domyślną wartością jest „Ponad 1.5 km„, czyli tak, jak było w poprzednich wersjach.

Ostatnią pozycją na liście zmian jest informacja o przygotowaniu do obsługi Android Auto. Z tej funkcjonalności mogą już skorzystać testerzy wersji Alfa.

Zmiany w wersji 6.3.0:

  • Poprawki promocji Odbierz kawę w BP za polecenie AutoMapy
  • Zmiana domyślnej wartości „komunikuj prosto gdy”
  • Poprawa wyznaczania tras, w tym ciężarowych
  • Poprawki wyznaczania tras z punktami VIA
  • Przygotowujemy wdrożenie Android Auto 🙂

Wymagania systemu Android:

  • Od 4.1

Aktualizacja:

  • 2021-06-10

Kompilacja:

  • 6.3.0.3771

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.2.2!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.