Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.4.3 Alfa!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 6.4.3 Alfa!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 6.4.3 i jest przeznaczona dla użytkowników, którzy zapisali się do betatestów.

AutoMapa na Android Auto
AutoMapa na Android Auto

Wersja 6.4.3 AutoMapy dla systemu Android uzyskała możliwość korzystania z funkcji AutoRadar z poziomu Android Auto. Dzięki temu można zgłaszać nowe obiekty z ekranu stacji multimedialnej w samochodzie.

Inną zmianą jest poprawienie odświeżania pozycji, a właściwie płynność wyświetlania mapy podczas nawigacji. Teraz mapa powinna być płynniej wyświetlana.

Kolejną zmianą, której brakuje na liście zmian, jest możliwość przetestowania wrześniowych map Polski i Europy. Te mapy dostępne są w wersji 21.09 i na razie nie jest znana lista zmian.

Zmiany w wersji 6.4.3:

  • Android Auto:
    • dodanie obsługi AutoRadar
    • poprawki odświeżania pozycji

Aktualizacja:

  • 2021-09-03

Kompilacja:

  • 6.4.3.3964

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana AutoMapa dla Android w wersji 6.4.2!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów i wysłaniu zgłoszenia na adres Pomoc@AutoMapa.pl z prośbą o dodanie do listy testerów wersji obsługującej Android Auto.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 2 Średnia: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.