Strona główna > Programy > AutoMapa > AutoMapa dla Android > Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 7.6.4 Beta!
Kategorie
AutoMapa dla Android

Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 7.6.4 Beta!

Została opublikowana kolejna wersja AutoMapy dla systemu Android. Nowa wersja została oznaczona numerem 7.6.4 i przeznaczona jest dla użytkowników zapisanych do betatestów.

AutoMapa 7.6.0

Wersja 7.6.0 AutoMapy dla systemu Android według listy zmian zawiera tylko poprawki stabilności. Aczkolwiek od razu po uruchomieniu programu widać zmianę. Otóż w tej wersji został trochę zmodyfikowany kursor nawigacji. Teraz kursor otacza jasna elipsa, dzięki której lepiej jest on widoczny.

AutoMapa Android 7.6 Nowy kursor nawigacji
Nowy kursor nawigacji

AutoMapa 7.6.1

Wraz z wersją 7.6.1 pojawiła się nowa lista zmian, z której dowiadujemy się o nowej wizualizacji kursora nawigacji, co opisywałem wyżej. Do tego zostało poprawione wyświetlanie tabliczek z informacją o czasie przejazdu przez korek.

Kolejne zmiany dotyczą Android Auto, gdzie został zmieniony wygląd ikon. Teraz wyglądają spójnie, choć nie podoba mi się kontrolka, która wyświetla bieżącą prędkość.

AutoMapa 7.6 na Android Auto
AutoMapa 7.6 na Android Auto

Zaletą zmiany ikon na Android Auto jest możliwość podglądu trasy tak, jak ma to miejsce w wersji na telefon. Wystarczy kliknąć kontrolkę z ikoną trasy AutoMapa 7.6 Android Auto Przycisk Trasa, aby wyświetlić wycinek trasy lub całą trasę, co zależy od długści trasy.

AutoMapa 7.6.2

Wersja 7.6.2 AutoMapy dla systemu Android, która została opublikowana kilkanaście godzin po publikacji wersji 7.6.1, nie zawiera zaktualizowanej listy zmian. Można się więc spodziewać poprawek błędów i stabilności.

AutoMapa 7.6.3

Wersja 7.6.3 AutoMapy dla systemu Android nie zawiera zaktualizowanej listy zmian, wiec można spodziewać się po niej tylko poprawek błędów i stabilności.

AutoMapa 7.6.4

Dzień za dniem publikowane są kolejne testowe AutoMapy dla systemu Android. Tym razem została opublikowana wersja 7.6.4, która tak, jak poprzednia nie zwiera zaktualizowanej listy zmian.

Zmiany w wersji 7.6.4:

  • Nowa wizualizacja kursora nawigacji
  • Poprawki wyświetlania tabliczek z informacją o czasie przejazdu przez korek
  • Poprawki stabilności
  • Poprawki wyznaczania tras

W wersji na Android Auto:

  • Nowy wygląd ikon
  • Dodanie pokazywania całej trasy

Aktualizacja:

  • 2023-02-10

Kompilacja:

  • 7.6.4.5535

Informacje dotyczące zmian dla poprzedniej wersji znajdują się we wpisie „Została opublikowana testowa AutoMapa dla Android w wersji 7.6.3 Beta!. Natomiast z listą starszych wersji zapoznać się można w artykule „Lista wydań AutoMapy dla systemu Android„.

Wersję tę można pobrać z Google Play po zapisaniu się do betatestów.

Korzystanie z wszystkich funkcji programu dostępnych dla danego urządzenia wymaga wniesienia odpowiedniej opłaty. Ceny i sposoby wniesienia opłaty opisałem w artykule „Opłaty za korzystanie z AutoMapy dla systemu Android„.

Oceń wpis
[Maks.: 0 Średnia: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.